Zuma Deluxe 1.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zuma Deluxe to prosta do zrozumienia, ale trudna do perfekcyjnego opanowania gra logiczna z dwuwymiarową oprawą graficzną.

Podczas rozgrywki widzimy przesuwające się kulki (zielone, czerwone, niebieskie oraz żółte). Musimy sterować znajdującą się na środku ekranu żabą w taki sposób, by wystrzeliwać z jej ust kolejne piłeczki w określonym kolorze, które dołączą do pozostałych umieszczonych na środku planszy i spowodują ich usunięcie (należy sparować co najmniej trzy identyczne kulki). Dzięki temu będziemy w stanie zdobyć określoną liczbę punktów i ukończyć dany poziom.

Warto dodać, że za przygotowanie Zuma Deluxe odpowiada studio PopCap Games specjalizujące się w nieskomplikowanych, ale wyjątkowo angażujących grach logicznych. Wspomniana ekipa ma na swoim koncie tak uznane serie, jak Peggle oraz Bejeweled.

Uwaga!

  • Zuma Deluxe jest dostępna w wersji próbnej, która umożliwia rozgrywkę przez 60 minut.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!