r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zwiedzają wirtualne British Museum dzięki Instytutowi Kultury Google'a

Strona główna AktualnościINTERNET

Instytu Kultury Google’a to inicjatywa, która ma przybliżyć i promować wśród ludzi na całym świecie kulturę za pomocą sieci. W jego zasobach znajdziemy plany, zdjęcia i wirtualne wystawy z wielu miejsc i muzeów. Od niedawna dołączyło do nich także British Museum.

Przeglądać możemy ponad 4500 eksponatów. Każdy poza zdjęciem opatrzono szczegółowym opisem. Dodatkowo mamy dostęp do sześciu wystaw tematycznych. Ich stronom bliżej do przeglądania albumów niż zwykłych serwisów. Znajdziemy tu także tryb prezentacji.

Przy podziwianiu kolekcji British Museum możemy skorzystać również z trybu Street View. Nawigacja nie odbiega od tej którą znamy z map, choć tu również natrafiamy na pewne udogodnienia, związane ze specyfiką zwiedzanego miejsca. Muzeum jak i inne projekty możecie śledzić na oficjalnej stronie Instytu Kultury Google’a.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.