r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zwiększ swoją efektywność w biznesie - cykl konferencji

Strona główna Aktualności

Na przełomie maja i czerwca, pod hasłem zwiększ swoją efektywność w biznesie, stać Cię na nowoczesność czyli dobre strategie i najlepsze rozwiązania na trudne czasy, odbędzie się cykl konferencji organizowanych przez Asseco Business Solutions.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną rozwiązania informatyczne przeznaczone dla średnich i dużych przedsiębiorstw, pozwalające efektywniej zarządzać logistyką, podejmować trafniejsze decyzje biznesowe, lepiej kontrolować koszty, sprawniej zarządzać łańcuchem dostaw, a także wydajniej współpracować z klientami i partnerami. W szczególności omówione zostanie zastosowanie systemu ERP jako narzędzia wspierającego działalność w czasie spowolnienia gospodarczego, możliwości wykorzystania Internetu w biznesie dzięki zastosowaniu rozwiązań klasy B2B i B2C, ograniczanie kosztów rozwoju dzięki zastosowaniu rozwiązania nComputing, a także perspektywy finansowania rozwiązań IT z zastosowaniem leasingu i przy wykorzystaniu dotacji UE.

Konferencje odbędą się w Poznaniu, Gdyni, Katowicach, Krakowie i Warszawie. Spotkania skierowane są do kadry zarządzającej, menadżerów średniego i wyższego szczebla oraz specjalistów zajmujących się organizacją procesów logistycznych w przedsiębiorstwach o rozbudowanej logistyce. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji można uzyskać na stronie konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.