r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zwolnienie z VAT - konsekwencje

Strona główna Aktualności

Jak już wspominaliśmy, sprawa VATu została rozwiązana w sposób nie do końca satysfakcjonujący, a to ze względu na, wydawałoby się, nie znaczącą różnicę pomiędzy zwolnieniem z VATu, a stawką zerową. Zasadniczo większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak doniosłe konsekwencje niosą za sobą te różnice. W skrócie wygląda to w przypadku zwolnienia w ten sposób, że wprawdzie VAT dla końcowego użytkownika nie jest naliczany jednak dostawca nie może odliczać VATu od własnych wydatków czego naturalną konsekwencją są wyższe koszty. Może się więc zdarzyć, że wprawdzie VATu nie będzie, wzrosną jednak ceny. Pocieszające jest jednak, że zgodnie z informacjami podanymi przez Gazetę Wyborczą, TP S.A. deklaruje, iż mimo to cen usług dostępowych do sieci nie podniesie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.