reklama

Zwrot gier z Origin możliwy już także w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Electronic Arts Polska ogłosiło, że zapowiedziana jakiś czas temu możliwość zwrotu tytułów nabytych w cyfrowej formie w sklepie Origin oddana została wreszcie również w ręce polskich graczy. Program nazwany został u nas swojsko Gwarancją Zadowolenia z Gry. Jeśli z jakiegoś powodu zakupiony produkt nie spełnił naszych oczekiwań to w ograniczonym czasie możemy ubiegać się o odzyskanie wydanych na niego pieniędzy.

Mamy na to 24 godziny od pierwszego uruchomienia gry lub 7 dni od zakupu, jeżeli jej jeszcze nie wypróbowaliśmy. W przypadku zamówień przedpremierowych 7 dni liczy się od dnia premiery. Procedura zgłoszenia prośby o zwrot jest prosta. W historii zamówień wystarczy odszukać dany produkt oraz wypełnić specjalny formularz. Po 10 dniach powinniśmy mieć pieniądze z powrotem. EA przypomina, że gwarancja obejmuje wyłącznie pełne wersje projektów firmy. Nie ma zastosowania w przypadku propozycji innych wydawców dostępnych na platformie Origin czy dodatków.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama