Zwykłe im nie wystarczają: nowe słuchawki Apple dopasowane do nowych urządzeń

Strona główna Aktualności

O autorze

Można było się spodziewać, że przejęcie Beats Music oraz Beats Electronics przez Apple zaowocuje w niedługim czasie nową parą słuchawek, dedykowanych specjalnie dla urządzeń z Jabłkiem. Pojawiły się już spekulacje o tym, jak mógłby wyglądać ten sprzęt, dopasowany wyglądem do stylistyki pozostałych produktów Apple'a.

Kolejny sprzęt produkcji Beats Electronics, nazwany iBeats, pod względem jakości głośników będzie dokładnie tymi samymi słuchawkami co wcześniej. Zmieni się za to ich wygląd, tak, by współgrać z nadchodzącym iPhonem 6. Jak widać Apple nie zmieniłoby czegoś, co nie jest zepsute i uważa za dobre, tym bardziej, że firma zapłaciła za Beats 3 miliardy dolarów i najwidoczniej nie zważa na opinie niezadowolonych, narzekających na podbicia basów w Beatsach.

iBeatsy byłyby dostępne w trzech kolorach – złotym, srebrnym i szarym, tak samo jak iPhone 5s. Słuchawki łączylibyśmy z naszym sprzętem za pomocą Bluetootha. Ładowanie odbywałoby się bezprzewodowo, za pomocą stacji dokującej. Możliwe byłoby też połączenie przez złącze Lightning w razie rozładowania akumulatora. Ponadto w nowe iBeatsy zostałby wbudowany mikrofony stereo z redukcją szumu, umożliwiający porozumiewanie się z Siri i nagrywanie dźwięku (a w połączeniu z iPhonem całych filmów).

Jak wszystkie urządzenia od Apple'a, iBeatsy także byłyby wyposażone w logo z nadgryzionym Jabłkiem, świecącym się tak samo jak w MacBookach. . Apple zadbałoby także o ochronę przed złodziejami, umieszczając w nich przycisk ID, mający zapobiec kradzieży sprzętu. Podobno mógłby znaleźć się w nich też wbudowany iPod – umożliwiłoby to streaming muzyki bezpośrednio z iTunes. Dodatkowo zaprezentowany model miałby dysponować pamięcią masową o pojemności 128 GB do wykorzystania na pliki muzyczne.

Niezależnie od tego czy Apple się lubi, czy też nienawidzi, nowe iBeatsy (o ile faktycznie się ukażą) z pewnością staną się kolejnym kultowym sprzętem, po który ustawiać się będą kolejki. Cena słuchawek nie została na razie podana.

© dobreprogramy
s