Życzenia Świąteczne Życzenia Świąteczne 2.8.02

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Życzenia Świąteczne to aplikacja zawierająca bardzo bogaty zestaw życzeń na różne okazje, np. imieniny, Dzień Matki lub Ojca, ślubne, a także na święta, w tym na Wielkanoc.

Program działa w bardzo prosty sposób. Po zainstalowaniu ujrzymy kategorie, według których pogrupowane są życzenia. Wchodząc np. w kategorię Na Wielkanoc, ujrzymy listę krótkich życzeń. Każde z nich można dodać do ulubionych oraz udostępnić, korzystając z androidowego mechanizmu dzielenia się treściami. Tekst trafi wówczas do aplikacji, którą wybraliśmy do przesłania życzeń dalej, np. do klienta SMS-ów. W ustawieniach programu można stworzyć podpis, dzięki czemu skopiowane życzenia trafią do wybranego programu od razu z podpisem, który ustaliliśmy. Jeśli zaś chcemy zdać się na ślepy traf przy doborze życzeń, wystarczy kliknąć ikonę kostek do gier, widoczną w prawym górnym rogu ekranu. Wtedy aplikacja wylosuje okolicznościowy wpis za nas.

Program wyświetla reklamy, widoczne w dolnej części ekranu. Nie są one szczególnie uciążliwe i nie utrudniają pracy z aplikacją, ale można je wyłączyć płacąc jednorazowo ok. 3 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!