r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Życzenia Świąteczne 2.7.5

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu

Życzenia Świąteczne to aplikacja zawierająca bardzo bogaty zestaw życzeń na różne okazje, np. imieniny, Dzień Matki lub Ojca, ślubne, a także na święta, w tym na Wielkanoc.

Galeria programu

Program działa w bardzo prosty sposób. Po zainstalowaniu ujrzymy kategorie, według których pogrupowane są życzenia. Wchodząc np. w kategorię Na Wielkanoc, ujrzymy listę krótkich życzeń. Każde z nich można dodać do ulubionych oraz udostępnić, korzystając z androidowego mechanizmu dzielenia się treściami. Tekst trafi wówczas do aplikacji, którą wybraliśmy do przesłania życzeń dalej, np. do klienta SMS-ów. W ustawieniach programu można stworzyć podpis, dzięki czemu skopiowane życzenia trafią do wybranego programu od razu z podpisem, który ustaliliśmy. Jeśli zaś chcemy zdać się na ślepy traf przy doborze życzeń, wystarczy kliknąć ikonę kostek do gier, widoczną w prawym górnym rogu ekranu. Wtedy aplikacja wylosuje okolicznościowy wpis za nas.

Program wyświetla reklamy, widoczne w dolnej części ekranu. Nie są one szczególnie uciążliwe i nie utrudniają pracy z aplikacją, ale można je wyłączyć płacąc jednorazowo ok. 3 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
OPROGRAMOWANIE 25.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.