r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zynga walczy z aplikacją Bang With Friends

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Chociaż masowo pojawiają się klony gier firmy Zynga, ta postanowiła wziąć na celownik aplikację do umawiania się ze znajomymi na nocne i-gra-szki. Program Bang With Friends niewiele ma wspólnego z produktami twórców FarmVille (chyba, że ktoś w alkowie lubi się przebierać za rolnika), ale według wystosowanego pozwu sądowego czerpie ponoć korzyści z używania nazwy bliźniaczo podobnej do gier Words With Friends czy Chess With Friends.

Założenie BWF jest proste — po zalogowaniu się na dane z Facebooka, uzyskujemy dostęp do listy znajomych, na której całkowicie anonimowo oznaczamy, z kim chcielibyśmy spędzić noc. Jeżeli któraś z tych osób wskazała kiedyś nas, wtedy oboje zainteresowani dostają powiadomienie, że powinni się umówić. Pod obecną nazwą przedsięwzięcie działa od zeszłego roku i widocznie już dosyć prężnie, bo długo Zynga się nim nie interesowała, a że teraz jest w kłopotach finansowych, więc szuka pieniędzy... W sumie Stukanie z Przyjaciółmi mogłoby być też growym hitem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.