reklama

Zynga walczy z aplikacją Bang With Friends

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Chociaż masowo pojawiają się klony gier firmy Zynga, ta postanowiła wziąć na celownik aplikację do umawiania się ze znajomymi na nocne i-gra-szki. Program Bang With Friends niewiele ma wspólnego z produktami twórców FarmVille (chyba, że ktoś w alkowie lubi się przebierać za rolnika), ale według wystosowanego pozwu sądowego czerpie ponoć korzyści z używania nazwy bliźniaczo podobnej do gier Words With Friends czy Chess With Friends.

Założenie BWF jest proste — po zalogowaniu się na dane z Facebooka, uzyskujemy dostęp do listy znajomych, na której całkowicie anonimowo oznaczamy, z kim chcielibyśmy spędzić noc. Jeżeli któraś z tych osób wskazała kiedyś nas, wtedy oboje zainteresowani dostają powiadomienie, że powinni się umówić. Pod obecną nazwą przedsięwzięcie działa od zeszłego roku i widocznie już dosyć prężnie, bo długo Zynga się nim nie interesowała, a że teraz jest w kłopotach finansowych, więc szuka pieniędzy... W sumie Stukanie z Przyjaciółmi mogłoby być też growym hitem.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało