reklama

Zynga zapowiada nowe wersje FarmVille 2, Zynga Poker i Words With Friends na urządzenia przenośne

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Zynga nie zarabia już tyle, ile w czasach dominacji na Facebooku i nawet Don Mattrick za bardzo sytuacji nie umiał dotąd poprawić, ale od czego są fani rozrywki w biegu? Dla nich firma zapowiedziała oto nowe wydanie trzech swoich najpopularniejszych marek. Na urządzenia przenośne przygotowywane jest FarmVille 2: Country Escape i nowe Zynga Poker oraz Words With Friends. Liczy się na ogromny sukces tych aplikacji.

Country Escape dogadywać się ma ze zwykłym FarmVille 2, dzięki czemu będzie można sobie przenosić z gry do gry różnorakie rzeczy. To jednak nie żaden dodatek, a jak najbardziej niezależny produkt, oferujący także zabawę w trybie offline. Podkreśla się niemniej najbardziej naturalnie społecznościowy aspekt tytułu, a więc interakcje między farmerami. Pokera przemyślano przede wszystkim pod kątem szybszego gromadzenia paczki przyjaciół przy jednym wirtualnym stole. Chwalony także jest system, który na bieżąco śledzi nasze postępy i dostosowuje do tego poziom przeciwników. Z nowym Words With Friends Zynga trafi zaś akurat w 5-lecie gry. Największa nowinka tutaj to opcja przygotowywania własnych słowników (włącznie z definicjami słów i wymową).

Konkretnych dat premiery aplikacji nie podano. Wiadomo tylko, że FarmVille 2 : Country Escape zadebiutuje w drugim kwartale tego roku w wersji Android plus iOS, a nieco później także dla Amazon Kindle.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama