Przesiadka z telefonu na Androida [czy warto bawić się Androidem - rozmyślenia własne cz.2]

Czy Android jest dla każdego?

Po 3 tygodniach użytkowania smartphone'a z Androidem stwierdzam, iż nie ogarniam jeszcze wszystkiego. Ale przecież ktoś powie "przecież to tylko telefon, czego więcej potrzebujesz?". No właśnie, nie do końca smartphone z Androidem to tak naprawdę zwykły telefon do codziennego użytku. Wiele osób kupuje Androida bo przecież smartphone z Bada czy jakimś innym oprogramowaniem niż "zielone ufo" jest beeee. Sam zauważyłem różnicę jak zmieniłem telefon. Mam wiele uwag odnośnie użytkowania (m.in.

Przesiadka z telefonu na Androida [czy warto bawić się Androidem - rozmyślenia własne cz.1]

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem telefonu z Androidem. Pewnie niektórzy będą śmiać się, że dopiero teraz, bo przecież smartfony z zielonym ludkiem są już od kilku lat.Ale nie o tym chciałem napisać od kiedy to jest Android...Czym jest sam Android?

Android jest darmową platformą dla telefonów komórkowych. Platforma Android zawiera zintegrowany zestaw oprogramowania dla urządzeń mobilnych. W skład Platformy wchodzi system operacyjny, oprogramowanie pośrednie (middleware), interfejs i aplikacje.