a7titude

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Starą zabawę w prowadzenie kluczyka po naelektryzowanym drucie tak, aby go nigdy przypadkiem nie dotknąć, niejednokrotnie przenoszono już na komputer. Z bardziej nowoczesnych wersji PC znanej od lat gry warto na pewno zwrócić uwagę na bezpłatny projekt a7titude. Przyda się tutaj naprawdę dobra myszka, celne oko, a przy okazji też wyczucie rytmu i zamiłowanie do podejmowania ryzyka. Przyda się też cierpliwość.

Gracz rzucany jest na jeden z wielkich stołów, na których porozkładano dość krótkie wyzwania zręcznościowe. Przechodzi się je jedno po drugim, zyskując oczywiście punkty. Rozgrywka sprowadza się do doprowadzenia kropki z rogu ekranu do centrum danego układu, przypominającego żarówkę. Nie można przy tym dotknąć żadnego z ruchomych elementów poziomu, bo cofnie to nas od razu na pozycję początkową.

Warto działać natychmiast po dostrzeżeniu dobrego ułożenia wirujących półokręgów, bo czasami całkiem długo czeka się potem na ich dogodne rozstawienie. Czerwona porcja gry koncentruje się właśnie na zabawie z łukami po okręgu. Niebieska nieco odmienia rozgrywkę, gdyż w tym przypadku do czynienia mamy przede wszystkim z tunelami i labiryntami, przy czym również się obracającymi. Liczy się końcowy wynik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!