aCADemia internetowa APLIKOMu potrwa tydzień dłużej

Strona główna Aktualności

O autorze

18 lutego ruszył organizowany przez firmę APLIKOM - dystrybutora oprogramowania Autodesk, cykl internetowych, interaktywnych prezentacji produktów Autodeska oraz Consistent Software.

aCADemia internetowa, bo o niej mowa, to prezentacje, które mają za zadanie przedstawić poszczególne produkty CAD w praktyce, na konkretnych przykładach. Prezentacje trwają od 40 do 60 min.

Cykl transmisji zakończyć się miał 7 marca, jednak w związku z bardzo dużym zainteresowaniem APLIKOM zapowiedział powtórzenie tych cieszące się największym zainteresowaniem w dniach 10-14 marca.

W ramach aCADemii internetowej prezentowane jest następujące oprogramowanie: Revit Architecture - dla architektów, AutoCAD Civil 3D - dla projektantów dróg, ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji, dla urbanistów oraz geodetów, Autodesk Inventor - dla konstruktorów mechaników, AutoCAD Electrical - dla projektantów elektrycznych systemów sterowania, WiseImage - aplikacja do zaawansowanej edycji (w tym wektoryzacji) zeskanowanej dokumentacji technicznej, geodezyjnej lub innej.

Dostęp do transmisji jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszego zarejestrowania na stronie aCADemii. W chwili przygotowywania niniejszej publikacji na stronach aCADemii nie było jeszcze dokładnych terminów i możliwości rejestracji na transmisje w ramach "tygodnia powtórkowego" harmonogram powinien pojawić się jednak niebawem.

© dobreprogramy

Komentarze