reklama

aMSN 0.98.9

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

aMSN to wieloplatformowy, darmowy klon komunikatora MSN Messenger. Jest kompatybilny z wersją 6 Messengera, jak wyświetlanie obrazków, przesyłanie plików między klientami czy możliwość dołączenia własnego zestawu emotikonów. Trwają prace nad implementacją funkcji dostępnych w wersji 7 protokołu.

Podstawową zaletą tego komunikatora jest możliwość łączenia się z kilkoma kontami MSN w tym samym czasie. Kontakty można podzielić na grupy i dodać do nich krótkie komentarze, a rozmowy i konferencje odbywają się w zakładkach okienek z możliwością zapisania na dysk. Najnowsza wersja komunikatora wspiera rozmowy w 40 językach, również z użyciem kamery internetowej.

Miłym dodatkiem jest wbudowany prosty system alarmowy, który przypomni o ważnym wydarzeniu. Jednak jeśli podstawowa wersja aMSN nie spełnia wymagań lub znudzi się jej wygląd, można wzbogacić ją poprzez instalację wtyczek, skórek i zestawów emotikonów. Najnowsza wersja programu jest dostarczana wraz z instalatorem tych komponentów, dzięki czemu jest to jeszcze prostsze.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #5 10.01.2016 11:46

@A. (niezalogowany): A po co komu klon czegoś co dogorywa?

  #4 22.03.2013 20:24

działa na nim GG??

  #3 18.07.2012 16:22

Dobra alternatywa dla zwolenników poprzedniej odsłony windowsowego msn. Obsługuje zmianę nicków i zmianę czcionek.

  #2 02.06.2011 22:38

można podłączyć wtyczkę żeby móc używać GG?

  #1 30.01.2011 02:36

super program .
Polecam .;)

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić