aTube Catcher 3.8.9618

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

aTube Catcher (kiedyś YouTube Catcher) to proste narzędzie, służące do pobierania klipów z takich popularnych serwisów jak YouTube, Google Video, MySpace i wielu innych. Dodatkowo wyposażone ono zostało m.in. w wbudowany konwentwer plików wideo, funkcję nagrywania obrazu z pulpitu, a także wypalania na płytę kompilacji DVD-Video, kompatybilnych z dowolnym stacjonarnym odtwarzaczem.

Głównym zadaniem aTube Catchera jest pobieranie klipów wideo z Internetu i zapisywanie ich do postaci plików kompatybilnych z telefonami komórkowymi, smartphone’ami z systemem Android, konsolami PSP, a także urządzeniami iPad/iPhone/iPod. Obsługuje on formaty 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV i AVI , umożliwiając przy tym tworzenie kompilacji DVD-Video/VCD oraz nagrywanie ich na płyty bezpośrednio z poziomu programu, bez konieczności korzystania z oprogramowania firm trzecich. Dodatkowo oferuje zestaw funkcji do konwertowania plików wideo, z pomocą których niezwykle szybko i łatwo zmienimy format filmów, które np. wcześniej pobraliśmy.

Ponadto program wyposażony został w narzędzia umożliwiające nagrywanie obrazu z naszego pulpitu, nagrywanie dźwięku, łączenie i zapisywanie do jednego pliku wideo pochodzącego z wielu klipów, wypalanie nośników Audio-CD, wyszukiwanie i pobieranie plików MP3, a także przechwytywanie wideo, muzyki oraz plików SWF z dowolnej strony internetowej w trybie StreamCatcher (wymagany komponent Winpcap 4.0 lub nowszy). Na uwagę zasługuje również funkcja URL Monitor, która pozwala wykryć link do materiału nawet w przypadku kiedy jest on niedostępny z poziomu paska adresu.

aTube Catcher dostępny jest w wielu wersjach językowych – w tym także w polskiej. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Program sam wykrywa linki do klipów, które znajdują się w schowku i umieszcza je w odpowiednim polu narzędzia do pobierania. Dodatkową zaletą jest wbudowana wyszukiwarka wideo.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

mnogość opcji, PL, możliwość dostosowania jakości filmów, lokalizacji pobieranych plików
potrafi się przy większych listach zawiesić, wymaga dodatków (m.in. winpcap), brak wersji na inne systemy

Pierwsze słowa jakie cisną się podczas testowania tej aplikacji to gigant. Możliwości programu są ogromne - możemy wyszukiwać plików audio i wideo włącznie z opcją podglądu, pobierać ze stron wspieranych (np. youtube) bądź tych mniej znanych oferujących możliwość odtwarzania filmów (poprzez stream catcher).

Kolejnymi wartymi odnotowania funkcjonalnościami oferowanymi są m.in. przygotowywanie płyt cd/dvd z zawartością multimedialną (jest też opcja kasowania płyt CD-RW oraz nagrywania obrazów - np. ISO), konwertery pozwalające zapisać pliki wideo do najpopularniejszych formatów występujących na rynku (parametry konwersji również można dostosować). Ciekawą opcją jest również możliwość rejestrowania działań realizowanych na ekranie komputera oraz zapisanie ich na dysku komputera w postaci klipu wideo(który można wzbogacić o rejestrację ścieżki audio).

Największą radość z użytkowania tego program będą mieli zapewnie fani serwisu Youtube. Dla nich autor programu przygotował opcję tworzenia list plików do ściągnięcia, opcję pobierania plików z konta określonego użytkowanika serwisu jak logowania się do serwisu z poziomu programu. Całości dopełnia możliwość łączenia pobranych plików oraz pobierania filmów z serwisu megavideo.

10.10.2011 02:12 | Recenzja do wersji 2.5.663

Komentarze

0 nowych
altunyo   5 #44 02.09.2018 20:49

=aTube Catcher 3.8.9616= Wersja pewna i stabilna, nie obciążająca systemu. Czysta od trojanów, wirusów i innych niespodzianek. Ale uwaga: Link na tym portalu przekierowuje do zainfekowanej strony. Produkt stamtąd pobrany jest również zainfekowany (Heur.AdvMLC). Program pobrać należy ze strony wydawcy klikając na "alternate server download!" (wykrzyknik jest nie bez powodu). W czasie instalacji odznaczyć polecane dodatki. Ogólnie- program o ogromnych możliwościach dla zaawansowanych użytkowników. Całkowicie darmowy. Polecam.

  #43 17.08.2018 08:23

badziewie kompletne, blad za bledem, nic nie dziala, wirusy, strata czasu, odradzam

  #42 05.04.2018 08:52

wersja bez placenia W OGOLE NIE DZIALA - patrz poprzedni post - 2 razy instalowalem z 2 roznych zrodel predkoc sciagania 1 % !!!! MOZE KTOS WYJASNI CZY TO SAMO JEST Z WERSJA PLATNA ???

  #41 30.03.2018 12:33

ten program to jakas fikcja, zasysa z predkoscia 1 %, klepsydra ciagle aktywna, folder docelowy pusty pomimo wieliogodzinnego zasysania, skrajnie nieintuicyjny, nie ma nawet obracajacego sie kolka, zeby bylo wiadomo ze w ogole cos sciaga, TO PRAWDOPODOBNIE CELOWA SCIEMA, ZEBY KUPIC PLATNA WERSJE, dziwna metoda na klijentow, albo moze cos myle.....odradzam

  #40 08.11.2016 22:21

@sylwek12 (niezalogowany): mam go i nie zgodzę się że 1, 2 pliki i więcej nie -korzystam od roku jak nie lepiej -jest opcja do ustawiania ilości pozycji i jeśli łącze internetowe pozwoli to bez problemów ciągnie 4-6 a wkleja się bez problemów ile chcesz ..... nie wiem czemu u Ciebie dzieje się tak jak napisałeś a u mnie działa bez problemu - pozdro

  #39 29.01.2016 16:32

@Anonim (niezalogowany): prawda

Dementor   38 #38 11.01.2016 12:26

@MarekVite (niezalogowany): On zamulaj nie tylko na Win_8.1

  #37 14.12.2015 04:08

@sylwek12 (niezalogowany): Potwierdzam ZAMULA na Win_8.1

  #36 16.08.2015 23:52

+Nowy lepszy nieco encoder
-Niestety gdzieś w trybie ewolucji zniknęła opcja pobierania całej playlisty
-Zamula tak jak zawsze
-Niby jest opcja pobierania paru linków na raz, ale w praktyce nie da się wkleić więcej niż 1,2 linków

DanKar REDAKCJA  16 #35 21.10.2014 02:03

@Anonim (niezalogowany): Podejrzewam, że alert ze strony oprogramowania zabezpieczającego dotyczy zapewne naszego asystenta pobierania. Może on zawierać tzw. oferty sponsorowane o charakterze reklamowym i stąd niektóre nadwrażliwie programy antywirusowe mogą reagować. Faktycznie jednak nie ma tam żadnego zagrożenia, a już z całą stanowczością nie ma żadnych wirusów.

Aby uniknąć tego problemu w przyszłości polecam korzystanie z linków bezpośrednich podczas pobierania programów od nas (przycisk po prawej stronie, tuż nad gwiazdkami z oceną programu) lub bezpłatną rejestrację konta użytkownika, ponieważ po zalogowaniu asystent pobierania jest wyłączany i wszystkie programy pobierane są domyślnie bezpośrednio.

Pozdrawiam :)

  #34 18.10.2014 12:23

MacAffe też wykrywa podejrzane zagrożenia

  #33 12.09.2014 12:14

@LadyPursue (niezalogowany): the new version of aTube Catcher 2014 is fantastic

altunyo   5 #32 17.08.2014 10:59

Program (v. 3.8.7980) jest "czysty". Należy go pobrać z pominięciem asystenta pobierania, co jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych użytkowników serwisu. To asystent pobierania jest odpowiedzialny za opisane przez użytkowników problemy. Przed instalacją dobrze jest odinstalować poprzednią wersję i usunąć pozostałości po programie, których jest całkiem sporo (np. programem "Revo Uninstaller" w pełnej procedurze deinstalacji). W czasie instalacji nowej wersji pojawia się tablica: Recommended Offer". Należy odznaczyć oba pola wyboru. A następnie nacisnąć "Cancel". W ten sposób unikniemy podmiany domyślnej wyszukiwarki na wątpliwej reputacji: "Ask". Na propozycję zainstalowania i ustanowienia jako domyślnej przeglądarki "Opera" należy odpowiedzieć naciskając: "Decline". Podczas instalacji (celem usunięcia pozostałości po poprzednich instalacjach programu) może być konieczne ponowne uruchomienie komputera, a następnie instalatora.

Autor edytował komentarz.
daras28-82   10 #31 25.06.2014 18:16

Badziew, wywala się przy pobieraniu, proponuje instalację masy syfu, antywirus na niego krzyczy, wykonuje dziwne operacje w systemie, jakość pobieranego video pozostawia bardzo wiele do życzenia, a kiedy wreszcie człowiek zawiedziony chce to odinstalować to nawet z tym są problemy.

DanKar REDAKCJA  16 #30 28.01.2014 11:00

@Anonim (niezalogowany): Plik jest czysty ;-) Sprawdzałem na swoim komputerze i popularne programy zabezpieczające (ESS i NIS) nie wykryły w nim żadnego zagrożenia.

  #28 20.10.2013 08:44

Skanowanie na VirusTotal: 8/48 wykrywa jakieś wirusy......

  #27 03.09.2013 19:58

Miły programik. Jest drugie małe (duże?) "ale". O pierwszym "ale" wspomniałem 2.01.2013 r.
Wybranie - Narzędzia-Nagraj Obraz ISO/MDS(MDF) powoduje wyświetlenie okienka wyboru plików (prawidłowo), ale rezygnacja z wyboru i nagrywania poprzez kliknięcia na "X" zawiesza program. Próbowałem trzy razy zamknąć program naciskając "X", bez rezultatu. Każdorazowo musiałem ponownie uruchamiać komputer, wymuszając zamknięcie i ponowne uruchomienie.

  #26 27.07.2013 21:24

Niechce ściągnąć filmu z dailymotion.

Komentarze do poprzednich wersji

zbych2028   1 #25 25.05.2013 14:53

Mam problem z instalacją programu. Kiedyś go miałem, ale odinstalowałem bo były problemy z uaktualnieniem. Teraz wogóle nie mogę go zainstalować. W trakcie instalacji pojawia się komunikat:
- Nie można wczytać: C:/ProgramFiles(x86)/DsNET Corp/aTube Catcher 2.0/ChilkatCrypt2.dll
W tym miejscu instalacja się zawiesza. Mam Windowsa 7 64 bit
Pozdrawiam
TZ