aTube Catcher aTube Catcher 3.8.9841

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

aTube Catcher (kiedyś YouTube Catcher) to proste narzędzie, służące do pobierania klipów z takich popularnych serwisów jak YouTube, Google Video, MySpace i wielu innych. Dodatkowo wyposażone ono zostało m.in. w wbudowany konwentwer plików wideo, funkcję nagrywania obrazu z pulpitu, a także wypalania na płytę kompilacji DVD-Video, kompatybilnych z dowolnym stacjonarnym odtwarzaczem.

Głównym zadaniem aTube Catchera jest pobieranie klipów wideo z Internetu i zapisywanie ich do postaci plików kompatybilnych z telefonami komórkowymi, smartphone’ami z systemem Android, konsolami PSP, a także urządzeniami iPad/iPhone/iPod. Obsługuje on formaty 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV i AVI , umożliwiając przy tym tworzenie kompilacji DVD-Video/VCD oraz nagrywanie ich na płyty bezpośrednio z poziomu programu, bez konieczności korzystania z oprogramowania firm trzecich. Dodatkowo oferuje zestaw funkcji do konwertowania plików wideo, z pomocą których niezwykle szybko i łatwo zmienimy format filmów, które np. wcześniej pobraliśmy.

Ponadto program wyposażony został w narzędzia umożliwiające nagrywanie obrazu z naszego pulpitu, nagrywanie dźwięku, łączenie i zapisywanie do jednego pliku wideo pochodzącego z wielu klipów, wypalanie nośników Audio-CD, wyszukiwanie i pobieranie plików MP3, a także przechwytywanie wideo, muzyki oraz plików SWF z dowolnej strony internetowej w trybie StreamCatcher (wymagany komponent Winpcap 4.0 lub nowszy). Na uwagę zasługuje również funkcja URL Monitor, która pozwala wykryć link do materiału nawet w przypadku kiedy jest on niedostępny z poziomu paska adresu.

aTube Catcher dostępny jest w wielu wersjach językowych – w tym także w polskiej. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Program sam wykrywa linki do klipów, które znajdują się w schowku i umieszcza je w odpowiednim polu narzędzia do pobierania. Dodatkową zaletą jest wbudowana wyszukiwarka wideo.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

mnogość opcji, PL, możliwość dostosowania jakości filmów, lokalizacji pobieranych plików
potrafi się przy większych listach zawiesić, wymaga dodatków (m.in. winpcap), brak wersji na inne systemy
10.10.2011 02:12 • Recenzja do wersji 2.5.663

Pierwsze słowa jakie cisną się podczas testowania tej aplikacji to gigant. Możliwości programu są ogromne - możemy wyszukiwać plików audio i wideo włącznie z opcją podglądu, pobierać ze stron wspieranych (np. youtube) bądź tych mniej znanych oferujących możliwość odtwarzania filmów (poprzez stream catcher).

Kolejnymi wartymi odnotowania funkcjonalnościami oferowanymi są m.in. przygotowywanie płyt cd/dvd z zawartością multimedialną (jest też opcja kasowania płyt CD-RW oraz nagrywania obrazów - np. ISO), konwertery pozwalające zapisać pliki wideo do najpopularniejszych formatów występujących na rynku (parametry konwersji również można dostosować). Ciekawą opcją jest również możliwość rejestrowania działań realizowanych na ekranie komputera oraz zapisanie ich na dysku komputera w postaci klipu wideo(który można wzbogacić o rejestrację ścieżki audio).

Największą radość z użytkowania tego program będą mieli zapewnie fani serwisu Youtube. Dla nich autor programu przygotował opcję tworzenia list plików do ściągnięcia, opcję pobierania plików z konta określonego użytkowanika serwisu jak logowania się do serwisu z poziomu programu. Całości dopełnia możliwość łączenia pobranych plików oraz pobierania filmów z serwisu megavideo.