aTunes 3.1.2

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

aTunes jest zaawansowanym, w pełni funkcjonalnym odtwarzaczem muzycznym, wspierającym wszystkie najpopularniejsze formaty audio oraz strumieniowo przesyłane audycje radiowe.

Aplikacja wyposażono dodatkowo w equalizer, funkcje karaoke i rozbudowane możliwości zarządzania zbiorami audio. Ponadto aTunes potrafi wyszukiwać informacje powiązane z odtwarzanymi przez nas utworami korzystając z zasobów takich serwisów jak YouTube, Google Video czy Wikipedia.

Do zalet aTunes zaliczyć można również polskojęzyczny, przejrzysty interfejs użytkownika i rozbudowany zestaw funkcji związanych z edycją tagów opisujących pliki audio.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkość aplikacji, szybkość uruchomienia, funkcjonalność, świetna integracja z last.fm
Zajmuje dużo pamięci RAM, bazuje na javie (choć dla niektórych, może to być zaleta)
ocena użytkownika
01.09.2010 12:18 • Recenzja do wersji 2.0.1

aTunes to świetny program do zarządzania swoim muzycznym repozytorium. Jest w pełni po polsku, jego konfigurowalność jest naprawdę wystarczająca. Program posiada system motywów i wtyczek, co pozwoli nam dopasować go siebie. Interfejs aTunes jest bardzo dobrze przemyślany i naprawdę łatwo i szybko można odnaleźć interesującą nas funkcję.

aTunes w przeciwieństwie do Songbird'a, ładuje się szybko oraz nie zacina się w trakcie pracy. Wielkim plusem, jest wspaniała integracja z portalem last.fm. Nie musimy instalować scrooblera, gdyż jest on zintegrowany z programem. Z poziomu programu, możemy dodać piosenkę do ulubionych, uzyskać informacje o wykonawcy czy albumie. Jedynym dla mnie mankamentem, tego wspaniałego programu jest spore obciążenie pamięci RAM, 80-100 MB.

Jeżeli dość wysokie zużycie RAM'u nie sprawia dla Ciebie problemu, to śmiało mogę polecić aTunes.