r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

abcNotes

Strona główna Windows Phone Biuro

abcNotes to notatki oparty na idei yellow stick czyli żółtych, samoprzylepnych karteczek. Pozwala tworzyć notatki, a także przypinać je w formie kafelków do ekranu start.

Ekran główny aplikacji stanowi tablica. Z poziomu ustawień możemy zmienić jej tło. Wybór jest spory. Następny krok to dodanie notatek. abcNotes tworzy je według domyślnego szablonu. Mamy jednak możliwość edycji prawie każdego elementu. W opcjach zmienimy kolor, wybierzemy czcionkę czy też ustawimy do której krawędzi ma być wyrównany tekst.

r   e   k   l   a   m   a

Podczas pisania otrzymujemy także znaczniki, które ułatwią tworzenie np. list oraz naklejki. Notatka poza przypięciem do tablicy może trafić na ekran start w formie kafelka z podglądem informacji. Dane prześlemy za pomocą maila (w tym wszystkie stworzone notatki), możemy również w szybki sposób wykonać zrzut ekranu.

Jeżeli ktoś lubi notować na kolorowych karteczkach, a zarazem mieć dostęp do najważniejszych notatek w formie kafelków abcNotes wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Aplikacja swoje podstawowe opcje oferuje za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.