Czyżby to początek końca problemów ze sklepem Windows?

Koniec problemów ze sklepem Windows? Ostatnie poczynania na to wskazują! Zapewne wielu z was nie lubi, nie przepada, bądź wręcz nienawidzi mobilnego windowsa za brak aplikacji w jego sklepie. Ale czyżby niedługo miałby nastać koniec epoki, w której sklep uchodzi za ubogi? Taki stan rzeczy wydaję się być coraz bardziej możliwy. Stale rośnie liczba developerów skłaniająca się ku temu systemowi. Ostatnio, każdy kto choć trochę śledzi poczynania gigantów wie, że coraz więcej aplikacji wcześniej niedostępnych lub po prostu słabych zaczyna pojawiać się w sklepie.

Poradnik zmiany START w Windows 10 na wzór 7

Windows towarzyszy nam wszędzie, w pracy, w domu, w szkole, u kolegi, w kurniku, dosłownie wszędzie! Wraz z nim towarzyszy nam... START. Tak chodzi o przycisk start.

Przypomnijmy sobie jak zmieniała się ta część systemu począwszy od legendarnego i przestarzałego już systemu Windows XP.

W XP uraczył nas taki:

W Windows Vista trochę się zmienił by wyglądać tak:

Potem przeszedł trochę mniejszą transformację aby przejść w:

Następnie niczym wilkołak w nocy o północy zmienił się na taki:

Okiem na ubuntu cz. 2

Witam was wszystkich! Dziś już piątek weekendu początek. Więc postanowiłem napisać następny wpis mojej przygody z ubuntu. Nawiasem mówiąc bardzo szybko mi minął ten tydzień. Wam też?

Dla niewtajemniczonych. Zapraszam do 1 części artykułu.

Może zacznę od rozwiązanych "problemów"

  • Problem z aplikacjami. Okazało się, że to było spowodowane moim wolnym łączem.

Okiem na ubuntu cz.1

Dawno nie pisałem więc dzisiaj napiszę o mojej dopiero co rozpoczynającej się przygodzie z Ubuntu.

A więc kiedyś już miałem Ubuntu, ale usunąłem bo powiedziałem, że jednak to nie to samo co stary dobry Windows. Rozczarowały mnie wtedy aplikacje a raczej ich brak. Ale to było sporo lat temu.

Wczoraj postanowiłem dać Ubuntu szansę i zainstalować go jako główny system. Głównie spowodowane to było jako, taką, nudą, która towarzyszyła mi tego dnia. Aczkolwiek Windows zostawiłem obok, na wszelki wypadek. Wersja jaką wybrałem to 14.04 LTS.

Recenzja Tabletu: Alcatel OneTouch evo 7

Siemanko. Po dłuższym zastanowieniu się zdecydowałem reaktywować bloga. Otóż wahałem się, gdyż mam kanał na yt i nie wiedziałem czy nadążę z tym wszystkim. Po upływie czasu zauważyłem, że jeśli raz na jakiś czas wstawię jakąś notkę nic mi się nie stanie. Czas jeszcze mam.

Ale przejdźmy do rzeczy, czyli recenzji

Tablet zakupiłem ok. 2 lata temu w sieci T-mobile na abonament 39,90 miesięcznie. Na okres 4 lat. Cena tabletu bez abonamentu wynosi ok. 300-400zł. Więc można stwierdzić, że jest bardzo tani na kieszeń przeciętnego polaka.

Przydatne aplikacje w Androidzie

Na pewno każdy z nas, przeglądając Google Play w poszukiwaniu nowych aplikacji myśli sobie co by tu zainstalować, a po znalezieniu aplikacji z fajną nazwą zadaje sobie miliony pytań:

  • -Czy ten program jest przydatny?
  • -Czy ma fajny wygląd?
  • -Czy nie ma mikropłatności?

i tak dalej, i tak dalej.A ja dla was przygotowałem 6 przydatnych aplikacji na androida.

Pierwszą aplikacją którą się zachwyciłem jest Sleep as Android.

Jest to aplikacja która "umila" nasz sen, tzn.