bEhXBqGd
Adobe After Effects CC ikona

Adobe After Effects CC2021 18.1

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe to jedno z najlepszych, profesjonalnych narzędzi, przeznaczonych do tworzenia efektów specjalnych w filmach i animacji. Od niedawna towarzyszy mu moduł Character Animator, który pozwala łatwo animować przygotowane wcześniej, wektorowe postacie.

bEhXBqGf

Program został wyposażony w narzędzia, które w połączeniu z setkami efektów i wtyczek dają praktycznie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o modyfikacje barw, dodawanie dodatkowych elementów, montaż, czy renderowanie efektów specjalnych na filmach. Możliwości program ogranicza tylko wyobraźnia użytkownika.

After Effectsa można z powodzeniem wykorzystywać do tworzenia wskaźników i napisów, poprawy kolorytu filmów, podkładania elementów do materiałów nagranych na egreenscreenie, usuwania fragmentów obrazu, renderowania efektów wolumetrycznych czy składania całych czołówek do programów bądź animacji. Kolejną zaletą edytora After Effects jest integracja z innymi produktami firmy Adobe, w tym Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, Encore, oraz firm trzecich.

Uwaga!

  1. Wersja testowa dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej.
  1. Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem menedżera pobierania Adobe i wymaga założenia konta w usłudze Creative Cloud.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań1 403
Data aktualizacji13 kwi 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Adobe After Effects CC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhXBqGK
bEhXBqHb