Książka moim przyjacielem

Witam tak się ostatnio zastanawiałem , jak to jest z tym czytaniem w XXI , gdy teraz praktycznie nawet 9 letnie dziecko ma dostęp do komputera , z tego co zauważyłem na różnych forach , portalach etc , tacy ludzie mają problemy z rozwinięciem np swojej wypowiedzi, dla mnie ważnym czynnikiem na takie coś są właśnie książki , które rozwijają i uczą nas nowych przydatnych rzeczy . Pamiętam ,kiedyś gdy o internet było ciężko a , na komputerze już tylko kilka nudnych gier , więc człowiek brał książkę do ręki i pogrążał się się w swoim świecie.

Przeróbki systemu komu to potrzebne ?

Dzisiaj

mam zamiar poruszyć temat przeróbek systemów operacyjnych między innymi chodzi mi tu o przeróbki systemu Windows xp. Po pierwsze pytam komu to potrzebne jak zmodyfikowane wersje nie różnią się wiele od oryginalnej , przecież tą tak samo można zoptymalizować , wystarczy poczytać trochę o tym.

Antywirus ESET NOD32 na Linuksa

Jedno z najpopularniejszych narzędzi antywirusowych na świecie zostało wydane teraz także w wersji dla Linuksa.

ESET NOD32 dostępny jest za darmo jedynie w wersji testowej z której możemy korzystać przez miesiąc. Zanim jednak zaczniemy się tym martwić, lepiej zadać sobie pytanie, czy wirusy w Linuksie rzeczywiście są istotnym problemem?

Producenci oprogramowania ochronnego rzeczywiście chcieliby w to wierzyć, choć do niedawna mówiło się nawet, że na Linuksa nie ma żadnych wirusów.