bEgluvJx
Alchemy Ear Training ikona

Alchemy Ear Training1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Alchemy to otwarty program do trenowania słuchu metodą Charliego Banacosa. Program pozwala ćwiczyć rozpoznawanie zarówno jednej, jak i wielu nut jednocześnie.

bEgluvJz

Program uczy rozpoznawać dźwięki podając kadencję zakończoną losową nutą. Można ją powtórzyć, ale przede wszystkim należy na niewielkiej wirtualnej klawiaturze zaznaczyć rozpoznany dźwięk. W każdej chwili można sprawdzić odpowiedź. Prawidłowe i nieprawidłowe odpowiedzi będą zliczane przez program w czasie ćwiczeń.

Domyślnie program podaje tylko jedną nutę. diatoniczną. W ustawieniach można wyłączyć niektóre z nich lub włączyć dźwięki chromatyczne.

W programie można też ustalić główną tonację, liczbę nut podawanych na raz i wyłączyć kadencję poprzedzającą dźwięk do rozpoznania.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Alchemy Ear Training 1.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDaniel Hones
Liczba pobrań53
Data aktualizacji17 maj 2016
Rozmiar pliku4.97 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Alchemy Ear Training ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgluvKe
bEgluvKv