CyberConnect2 nie rzuca słów na wiatr — mamy artworki z projektu Venom

Jakiś czas temu, pisałem o studiu CyberConnect2 (znanemu może niektórym z serii .Hack, czy współpracy przy odświeżonym Final Fantasy VII). Wspomniana już ekipa dumnie zapowiadała na 2017 rok, nową grę jrpg, dostępną zarówno na konsole oraz PC i mającą być duchowym spadkobiercą studia Ghibli, a w szczególności ich anime - Nausicaä z Doliny Wiatru.
Jak się okazuje, CyberConnect2 nie tylko się przechwalał tym co chcą robić, a faktycznie coś już tworzy. Dzięki uprzejmości Famitsu dostaliśmy masę prac graficznych, które prezentują świat nowej gry od Cyberów, znanej obecnie pod roboczą nazwą "Project Venom".

Na początku miałem obawy że CyberConnect2 po prostu chwali się że coś robi a potem każe nam poczekać tyle co na Hal Life 3 ;)
Jednak wszystko wskazuje na to, że pracę idą w dobrym kierunku, artworki pokazują że faktycznie możemy spodziewać się Nausico-podobnego tworu. Miejmy tylko nadzieję że nie zmienią koncepcji gdzieś po drodze.

Przerośnięte insekty wymieszane ze skamieniałościami, bronie niczym jak w Final Fantasy - prawie tak wielkie co ich właściciele, jak i sam klimat zapowiada się naprawdę ciekawie. No i jak już wspominałem tytuł ukaże się zarówno na konsole jak i PC - a to u mnie duży plus ;)

Dla porównania jeszcze trailer anime Nausicaä od studia Ghibli. Na którym właśnie Cyberzy inspirują się, przy projekcie Venom.

Źródło: famitsu.com

Kera