Apex Legends. Gracze odkryli pierwsze easter eggi

Strona główna Aktualności

O autorze

Gracze znaleźli już pierwsze easter eggi w Apex Legends. I szczerze mówiąc trzeba im pogratulować spostrzegawczości i wytrwałości. Nie dość, że trzeba było biegać po całej mapie i szukać pluszaków, to jeszcze w odpowiedniej kolejności.

Easter eggi zawsze dodają trochę smaczku do rozgrywki. Zazwyczaj są wykonane w sposób zabawny, nawiązują do innych produkcji gamignowych, filmowych czy motywów historycznych, legend itp. itd. W Apex Legends nie jest inaczej.

„A Nessy Appears”

Podczas rozgrywki w Apex Legends możemy wielokrotnie natrafić na niewielkie potworki na mapie. Wyglądają jak pluszaki z Ikei. Ale nie będziemy ich układać na kanapie. Musimy je zastrzelić, jeśli chcemy rozwiązać zagadkę.

Potworki nessy na mapie znajdziemy 10 razy. Pojawiają się w innych miejscach w odpowiedniej kolejności. Mapkę znajdziecie poniżej, w filmiku z serwisu YouTube. Ale uwaga, w wideo mamy spoiler!

Jeśli nie chcecie zmarnować sobie zabawy z widoku prawdziwego oblicza nessy, nie oglądajcie filmiku. Screen z mapką znajdziecie pod tym akapitem. Zasługi za odkrycie easter egga przekazujemy do streamera MNGzGhost.

Potwory w Apex Legends

Nessy, to oczywiście nawiązanie do potwora z Loch Ness. A co on ma wspólnego z Apex Legends? W końcu gra została opracowana w nawiązaniu do serii Titanfall, pełnej wielkich stworów. Nawet podczas lądowania na mapie, w oddali widzimy dwa ogromne potwory, które pochodzą jeszcze z pierwszej części Titanfall.

Apex Legends to absolutny hit 2019 roku. W najnowszą produkcję Electronic Arts, studia Respawn, w ciągu pierwszego tygodnia zagrało ponad 25 milionów graczy. Gra wciąż zbiera najlepsze oceny i w dodatku jest całkowicie darmowa.

Pobierz „Apex Legends” bezpłatnie z naszej bazy oprogramowania. Gra jest dostępna za darmo.

Czytaj więcej o Apex Legends w naszym serwisie:

© dobreprogramy
s