Usuwanie duplikatów z Dysku Google

To nie będzie długi wpis, jedynie użyteczna notka dla potomnych. Może w nowej odsłonie bloga nie skażecie takich wpisów na niebyt? :P

Przenosiłem ostatnio swoje pliki z Dropboxa na Dysk Google i pociągnęło to za sobą kilka niemiłych konsekwencji.Pierwszą konsekwencją było to, że pliki wysyłam na chmurę już kilka dni, ale w tej chwili, na szczęście zbliżam się do końca.Drugą poważną konsekwencją było utworzenie się duplikatów większości plików.

Co tak naprawdę jest spartaczone w Windows 10...

Intro

Tak myślałem, że prędzej, czy później napiszę taki blog, jednak powstrzymywałem się, żeby wyszło sprawiedliwie. Do tego czasu niejednokrotnie broniłem Windows 10, jak i ostro krytykowałem go. Myślę, że zanim przejdę do tematu tego wpisu, krótko opiszę co musiałem znieść do tej pory i jakie ogólnie mam doświadczenie.

Trzeba zacząć od tego, że Windows 10 zainstalowałem kilka dni przed oficjalną premierą systemu (czytaj - podpisałem pakt z Szatanem i dołączyłem do grupy Insider).

Android: zaawansowany poradnik, jak zaoszczędzić baterię i nie tylko

W dzisiejszym świecie smartfonów szybkość i wydajność sprzętu powoli przestają być problemem. Jednak często zapomina się, że im mocniejszy jest nasz telefon, im więcej ma rdzeni i im większy ma ekran, tym szybciej rozładowuje się bateria - a ta w świecie technologii rozwija się zdecydowanie wolniej od reszty kolegów i koleżanek ze specyfikacji.

Nie pomagają sami użytkownicy. Na smartfonach z Androidem instalowana jest kupa syfu, która bezustannie działa w pamięci telefonu i skutecznie połyka każdy cenny procent baterii, m. in.

Szczegółowa recenzja LG G2 Mini — taniego smartfonu o niezłych możliwościach

Witam Dobrych Internautów! Jest to pierwsza moja recenzja ever, jednak mam nadzieję, że uda mi się pokonać brak wprawy a poniższy tekst dostarczy Wam najciekawszych informacji i sprawiedliwych spostrzeżeń na temat telefonu LG G2 Mini, który trafił w moje chciwe ręce. A więc rzucam się na głęboką wodę i nie przedłużając wstępu - zaczynamy!

Wygląd

Na początek kilka zdjęć, żebyście wiedzieli o czym jest mowa...

Specyfikacja

Myślę, że rozsądnym będzie, jeśli zaczniemy od tego co oferuje nam telefon.

Szok przyszłości: Nieśmiertelność, jako krok wprzód, czy raczej wstecz?

Jest to trzeci już artykuł z cyklu Szok przyszłości i tak jak każdy poprzedni, ten również będzie starał przewidzieć się, co czeka nas w dalszej lub bliższej przyszłości i czy wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie. Chyba każdy z nas (nie licząc może kilku zagorzałych katolików) marzył kiedyś o nieśmiertelności. Cudowanie byłoby móc nieskończenie istnieć, spoglądając na świat oraz na gorsze lub lepsze zmiany w nim zachodzące, na przykład dożyć podróży międzyplanetarnych.

Jednak...