bEhQszrF
ARES Commander ikona

ARES Commander2018.3.1.4063

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ARES Commander to wieloplatformowy system CAD, produkowany przez firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem. Oprogramowanie zostało wyposażone w zestaw standardowych narzędzi 3D i 3D, których można oczekiwać w każdym programie CAD, oraz unikalny system licencjonowania, przyjazny dla klientów.

bEhQszrH

Kluczową zaletą ARES Commandera jest wieloplatformowość. Ponadto trzeba zaznaczyć, że program wykorzystuje standardowy w branży format DWG jako główny format zapisu projektów, co pomaga w pracy w większych środowiskach, gdzie wykorzystywane są różne programy.

Interfejs programu ARES Commander został tak przygotowany, by umożliwić prostą „przesiadkę” z dowolnego innego systemu CAD. Program ma też takie same komendy i skróty klawiszowe, jak wyznaczający trendy AutoCAD. By przyspieszyć wdrożenie można skorzystać z biblioteki filmów instruktażowych.

Deweloperzy mają do dyspozycji rozbudowany zestaw API, wykorzystujący języki programowania: C++, TXL, LISP, VST, DCL, COM i innych.

ARES Commander wprowadza system licencjonowania przywiązany do użytkownika LicenseToGo. Oznacza to, że ta sama osoba po aktywacji oprogramowania na swoim komputerze może pracować na innych maszynach, bez konieczności eksportowania licencji, dezaktywacji licencji na komputerze głównym i tak dalej. System licencjonowania nie rozróżnia systemów operacyjnych. Licencję można kupić na określony czas, wieczystą lub sieciową. Wraz z zakupem programu ARES Commander klienci otrzymują także roczną licencję na aplikację mobilną ARES Touch dla Androida. Aplikacja pozwala przeglądać projekty i wprowadzać na nich drobne poprawki.

Wersja próbna programu ARES Commander działa przez 30 dni bez ograniczeń.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
ARES Commander 2018.3.1.4063wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań312
Data aktualizacji16 lis 2018
Rozmiar pliku219.99 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
ARES Commander ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhQszsm
bEhQszsD