r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

arkTube 5.2.1

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

arkTube to aplikacja pozwalająca wygodnie pobierać filmy oraz muzykę z serwisu YouTube. Pobieranie aktywowane jest z poziomu menu udostępniania w oficjalnej aplikacji YouTube, zatem podczas codziennego korzystania, arkTube pozostaje narzędziem w praktyce działającym wyłącznie w tle.

Galeria programu

Pobieranie nowej treści zostanie więc uruchomione po tym, jak w kliencie YT skorzystamy z opcji Udostępnij, a następnie wybierzemy jedną z dwóch ikon arkTube. Jedna z nich automatycznie uruchamia pobieranie audio, druga natomiast najpierw zapyta nas o docelową rozdzielczość, a później uruchomi pobieranie całego filmu.

Program automatycznie pobiera dodatkowe informacje o wybranych nagraniach z ich metadanych. Jest to stosunkowo długi proces i przekłada się na ostateczny, sumaryczny czas pobierania.

Darmowa wersja programu umożliwia pobieranie filmów z maksymalną rozdzielczością 720p/60fps. Wykupienie licencji na pełną wersję odblokowuje dodatkowo dostęp do rozdzielczości fullHD, 1440p, a nawet 4K oraz 8K. Płatna edycja przynosi także inne udogodnienia, wśród których znaleźć można m.in. możliwość jednoczesnego pobierania całych list odtwarzania.

Uwaga!

  • Program rozpowszechniany jest jako samodzielny plik APK. Do instalacji konieczne będzie zatem wyrażenie zgody na instalację aplikacji z nieoficjalnych źródeł.
  • Aplikacja odblokowująca dostęp do pełnej wersji programu jest natomiast dostępna do pobrania ze Sklepu Play.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dzięki arkTube pobierzesz filmy i muzykę z YouTube’a wprost na Androida

12
OPROGRAMOWANIE 02.02.2017 | Oskar Ziomek

Pobieranie ulubionych filmów oraz muzyki z serwisu YouTube prosto na smartfona z Androidem wcale nie musi być skomplikowane. Często wystarczy tylko kilka kliknięć, aby wybrane przez nas nagrania uwiecznić na dysku telefonu. Nie inaczej jest w tym przypadku: arkTube to dzieło uznanego użytkownika forum XDA Developers, które w głównej mierze działa w tle – aby pobrać treści z YT wystarczy „udostępnić” programowi konkretny film, wprost z aplikacji YouTube. Wystarczy więc być regularnym użytkownikiem androidowego klienta YT, aby poradzić sobie również z pobieraniem. Aby to zrobić, konieczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.