atomiccleaner3 atomiccleaner3 1.3.5.21

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

atomiccleaner3 to darmowe narzędzie, które pozwala na usunięcie zbędnych plików z dysku twardego i przyśpieszenie działania systemu operacyjnego Windows oraz zainstalowanych w nim gier czy programów.

Dzięki wykorzystaniu atomiccleaner3 zauważymy przyśpieszenie czasu ładowania przeglądarki internetowej, dokumentów tekstowych czy wspomnianych już aplikacji. Wszystko dzięki temu, że narzędzie pozbywa się zbędnych plików instalowanych wraz z grami komputerowymi czy programami (a także pozostałości, jakie zalegają na HDD po odinstalowaniu aplikacji). Na uwagę zasługuje prostota użytkowania – wystarczy jedno kliknięcie myszą, by rozpocząć usuwanie plików.

atomiccleaner3 może pracować w kilku trybach, skupiając się na wyczyszczeniu zbędnych plików na całym dysku twardym, w grach, programach lub przeglądarce internetowej. Operacje te można wykonywać w tle, gdyż program charakteryzuje się niskim stopniem zużycia procesora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!