r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

atomiccleaner3 1.3.5.6

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

atomiccleaner3 to darmowe narzędzie, które pozwala na usunięcie zbędnych plików z dysku twardego i przyśpieszenie działania systemu operacyjnego Windows oraz zainstalowanych w nim gier czy programów.

Galeria programu

Dzięki wykorzystaniu atomiccleaner3 zauważymy przyśpieszenie czasu ładowania przeglądarki internetowej, dokumentów tekstowych czy wspomnianych już aplikacji. Wszystko dzięki temu, że narzędzie pozbywa się zbędnych plików instalowanych wraz z grami komputerowymi czy programami (a także pozostałości, jakie zalegają na HDD po odinstalowaniu aplikacji). Na uwagę zasługuje prostota użytkowania – wystarczy jedno kliknięcie myszą, by rozpocząć usuwanie plików.

atomiccleaner3 może pracować w kilku trybach, skupiając się na wyczyszczeniu zbędnych plików na całym dysku twardym, w grach, programach lub przeglądarce internetowej. Operacje te można wykonywać w tle, gdyż program charakteryzuje się niskim stopniem zużycia procesora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bartosz82   7 #1 11.07.2017 19:02

Jak się ten program sprawuje ? sprawdzał ktoś ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.