reklama

avast! 5 w Google Pack

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Stworzony przez koncern Google pakiet oprogramowania wzbogacił się o darmowy program antywirusowy avast! firmy ALWIL Software.

Pakiet Google został stworzony z myślą o początkujących użytkownikach komputerów i ma na celu dostarczenie im kompletnego zestawu przydatnych aplikacji, wśród których znajdziemy m.in. Google Earth, Chrome, Adobe Reader, Picasa, Aplikacje Google oraz dodany niedawno program antywirusowy avast! 5 w wersji beta. Jak wyjaśnił na firmowym blogu Vincent Steckler, prezes ALWIL Software, wchodząca w skład Google Pack wersja programu avast! nie różni się niczym od tej dostępnej na stronie domowej projektu. Z dumą informujemy, że Google zdecydowało się włączyć avast! Free Antivirus 5 do własnego pakietu oprogramowania. Użytkownicy Google Pack otrzymali do dyspozycji 8 wersji językowych programu - francuską, niemiecką, włoską, czeską, hiszpańską, rosyjską, portugalską i polską - dodał CEO ALWIL Software.

Warto przypomnieć, że romans Google i avast! trwa już od przeszło dwóch miesięcy. Na początku grudnia osobom instalującym po raz pierwszy program antywirusowy ALWIL Software proponowano zainstalowanie przeglądarki Chrome. Widać wyraźnie, że obie firmy coraz mocniej zacieśniają wzajemną współpracę.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama