r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

avast! Antivirus Pro w letniej promocji za 39 złotych

Strona główna Aktualności

avast! przygotował letnią promocję dla użytkowników swojego bezpłatnego antywirusa, avast! Free Antivirus umożliwiającą zakup płatnej wersji oprogramowania w specjalnej cenie.

Standardowa cena komercyjnego, rozszerzonego antywirusa avast! Antivirus Pro wynosi 119 złotych. W tej cenie otrzymujemy roczną subskrypcję oprogramowania na jedno stanowisko. W ramach letniej promocji możliwy jest jednak zakup tej samej wersji antywirusa już za 39 złotych, a więc znacznie taniej. Promocja nie jest dostępna bezpośrednio na stronach avast!, aby z niej skorzystać należy posiadać zainstalowaną bezpłatną wersję avast! Free Antivirus i kliknąć w banner zachęcający do zakupu płatnej wersji obecny w programie. Następnie w przeglądarce wyświetli się koszyk z dodanym avast! Antivirus Pro i ceną uwzględniającą rabat.

avast! Antivirus Pro to płatna, rozszerzona wersja popularnego, bezpłatnego programu antywirusowego. W stosunku do wersji Free oferuje między innymi bardziej konfigurowalny tryb „piaskownicy” oraz tryb SafeZone — całkowicie odizolowane środowisko wirtualne, w którym możemy bezpiecznie uruchamiać np. witrynę banku lub dokonywać zakupów on-line.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.