avast! BackUp 2.22.2.334

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

avast! BackUp to stworzony przez producenta jednej z najpopularniejszych aplikacji antywirusowych, program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych danych zarówno na lokalnym dysku twardym jak i w tzw. chmurze.

Za pomocą narzędzia avast! BackUp możemy szybko i bezpiecznie stworzyć kopię zapasową naszych filmów, zdjęć, muzyki, ważnych dokumentów, prezentacji itp. Wszystkie pliki zabezpieczone są za pomocą 448-bitowego szyfrowania Blowfish, które konwertuje dane na tekst szyfrowany (w nieczytelnym formacie dla osób nieautoryzowanych) przed ich wysłaniem na serwer działający w chmurze. Dostęp do danych możliwy jest również zdalnie z dowolnego komputera na świecie wyposażonego w przeglądarkę stron WWW oraz połączenie z Internetem.

Klient avast! BackUp działając w tle monitoruje katalogi przeznaczone do synchronizacji i wysyła na serwer tylko te pliki, które zostały skopiowane (tj. te, zmienione lub dodane). W ustawieniach programu mamy dodatkowo możliwość zmiany preferencji wykorzystywania łącza podczas wysyłania danych, tworzenia harmonogramów automatycznych kopii zapasowych i znacznie więcej.

Decydując się na zakup programu avast! BackUp mamy możliwość wyboru jednej z dwóch subskrypcji tworzenia kopii zapasowych. Domyślna pozwala na przechowywanie do 25 GB danych oraz maksymalna umożliwiająca wykorzystanie przestrzeni do 75 GB.

Uwaga!

  • Aby skorzystać z 30 dniowej wersji próbnej programu avast! BackUp 25 GB należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta w celu uzyskania klucza aktywującego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!