avast! Endpoint Protection Suite 10.2.1609.558

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo dla firm
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

avast! Endpoint Protection to oprogramowanie antywirusowa kierowane do przedsiębiorstw, poszukujących podstawowej ochrony stacji roboczych przed szkodnikami rozpowszechnianymi za pośrednictwem Internetu. Poza funkcją ochrony oferuje ono również możliwość zdalnej administracji wszystkimi komputerami pracującymi w obrębie firmowej sieci lokalnej.

Fundamentem avast! Endpoint Protection jest silnik antywirusowy oraz moduł antyspyware stosowane również w konsumenckich edycjach oprogramowania zabezpieczającego tego czeskiego producenta. Zapewniają one ochronę przed wszelakiego rodzaju szkodliwymi komponentami, a dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów opartych na systemach uczenia potrafią one przetwarzać nowe wirusy znacznie szybciej niżeli miało to miejsce w poprzednich edycjach oprogramowania.

Inne dostępne funkcje to monitor zachowań, mający za zadanie analizowanie uruchamianych procesów pod kątem nietypowych zachowań oraz system reputacji plików, wykorzystujący zgromadzone w chmurze informacje o plikach i zabezpieczający punkty końcowe przed infekcją poprzez wyświetlanie odpowiednich powiadomień jeszcze przed uruchomieniem danego pliku. avast! Endpoint Protection wyposażony został w dodatkową warstwę ochrony Sandbox, która pozwala uruchamiać podejrzane pliki w pełni zwirtualizowanym i odseparowanym od systemu środowisku.

Tradycyjne aktualizacje baz sygnatur wirusów zastąpione są w avast! Endpoint Protection poprzez pakiety przesyłane do użytkownika strumieniowo bezpośrednio z chmury laboratoriów firmy avast!. Zapewnia to ciągłe dodawanie informacji o nowych zagrożeniach do bazy. Na uwagę zasługuje również moduł zdalnej administracji, pozwalający łatwo nawiązywać połączenia z innymi komputerami w firmie i udostępniać im własne zasoby. Wykorzystywany on może być do świadczenia wsparcia technicznego oraz administracji stacjami roboczymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
adrianh   5 #5 04.07.2017 04:57

Kolejny mało przekonywujący program od Avast.

  #4 10.02.2017 13:29

@anoNIM owy ENTEliGENt POLACKI (niezalogowany): avast! Endpoint Protection Suite
10.1.1607.557 - dobry darmowy . Nadal zamula ; 4-y , 8-m rdzeni, to kwestia czasu. Niestety kadra informatyków ma zaległości w sferze wyobraźni !? Koleżeństwo sprawdza się w życiu ale nie w PRACY !!! Kasperskiego - również nie poleccam, to pasibrzuch . Rozum mu spadł poniżej pępka !

  #3 18.04.2016 01:52

@Anonim (niezalogowany): PO POGARDZIE I NISKAZITELNEY PolszSZCZYZNIE I CYNIZMIE EGOCENTRYKA POznajemy WYSszOM KUL TURem ELYT PO CULEDŻU A NIE PRawde A AWAST TO DEWAST SZPIEG I ZAMULACZ KOMPA DEMO ZA DARMO.

  #2 26.02.2015 21:38

@patrykbobryk.pb: ale przezyłęś? kurcze jakie szczescie jak widze nawet palcami mozesz ruszac .

patrykbobryk.pb   1 #1 29.07.2014 22:21

Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Antivirus Avast est niebespieszny na komputer ten antyvirus przepuścil mi kubsiad i trjoana