r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

bSafe – Personal Safety App 3.3.63

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste

bSafe to aplikacja poprawiająca bezpieczeństwo użytkownika. Znajdziemy w niej zarówno funkcje poprawiające komfort psychiczny na co dzień, jak i pomagające w wyjątkowych sytuacjach.

Galeria programu

bSafe pozwala stworzyć sieć najbliższych znajomych lub rodziny, dla której będzie dostępna bieżąca lokalizacja urządzenia z zainstalowaną aplikacją. Dzięki temu zawsze wiadomo, gdzie znajdują się osoby, o które się troszczymy. Pomaga to także odnaleźć się w tłumie.

Korzystając z aktualizowanej na bieżąco lokalizacji można zdalnie „odprowadzić” kogoś do domu, śledząc jego położenie. Można także ustawić alarm, który zostanie uruchomiony, jeśli osoba nie „zamelduje się” o umówionej godzinie. Jeśli coś się stanie, aplikacja uruchomi osobisty alarm, a do najbliższych wyśle współrzędne GPS i nagranie z kamerki telefonu.

Aplikacja ma także możliwość udawania, że ktoś dzwoni, co pozwala na przykład opuścić nieprzyjemne spotkanie. W ustawieniach można zdefiniować kontakt, który zostanie pokazany jako dzwoniący.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.