beme: Share video. Honestly beme: Share video. Honestly 1.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja beme: Share video. Honestly służy do nagrywania krótkich filmów i dzielenia się nimi ze społecznością Beme. Na tle innych serwisów social media Beme wyróżnia się tym, że nie oferuje możliwości edytowania ani podglądu materiałów przed publikacją.

Program ma prosty, czytelny interfejs pod względem graficznym dobrze komponujący się z "płaską" stylistyką nowych wydań systemu iOS. Za pomocą aplikacji można nagrywać filmy używając przedniej lub tylnej kamery urządzenia. Materiał zostanie wykonany i przesłany na łamy serwisu Beme, gdy uruchomimy moduł aparatu i przez co najmniej kilka sekund przytrzymamy przycisk nagrywania. Aplikacja zadziała także wtedy, gdy przysłonimy przysłonimy przednią kamerę urządzenia, wówczas nagrywanie rozpocznie się automatycznie.

Ciekawie rozwiązano kwestię reagowania na opublikowane materiały. Użytkownicy Beme mogą się do nich odnieść, nagrywając krótkie filmy ze swoimi wrażeniami i będą one widoczne na udostępnionym przez nas pliku. Ponadto, w aplikacji znajdziemy osobną kartę grupującą powiadomienia, będą one również prezentowane w pasku systemowym.

Program pozwala szybko wyszukać innych użytkowników serwisu Beme spośród naszych znajomych, wykorzystując do tego celu nasze konto na Facebooku i Twitterze, a także książkę adresową. Ta czynność powiedzie się, gdy nadamy aplikacji uprawnienia do odczytu tych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!