bike4win 5.04.005

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

bike4win to bezpłatna aplikacja do prowadzenia dziennika rowerzysty i dokumentowania każdej odbytej wycieczki rowerowej.

Program charakteryzuje się małymi rozmiarami oraz sporą, jak na tego typu narzędzie, funkcjonalnością. Pozwala on gromadzić wiele informacji i parametrów przejechanych tras, a także wzbogacać każdy z wpisów zdjęciem (a konkretnie odniesieniem do niego na dysku lokalnym). Poza danymi obowiązkowymi podczas dodawania do bazy, tj. daty, dystansu i spisu miejsc, bike4win gromadzi także wiele dodatkowych parametrów uwzględnianych później przy sporządzaniu statystyk. Wśród nich znalazł się m.in. czas jazdy, średnia i maksymalna prędkość oraz kadencja. Dodatkowo aplikacja daje możliwość deklaracji więcej niż jednego roweru, katalogowania tras w kategorie, redagowanie opisów w wycieczek i definiowania rodzaju nawierzchni, po której się poruszaliśmy.

Silną stroną programu bike4win jest system filtrowania, znacząco ułatwiający wyszukiwanie oraz poruszanie się po zgromadzonej bazie w przypadku gdy jest ona prowadzona od jakiegoś czasu i rozbudowana.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!