bEgkAPkl
Bit Fiddle ikona

Bit Fiddle1.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bit Fiddle to przydatny program dla wykonujących obliczenia w systemie dziesiętnym, binarnym, heksadecymalnym i korzystających z tablicy ASCII.

bEgkAPkn

W programie można konwertować liczby między systemem dziesiętnym, binarnym i szesnastkowym, a także wyświetlić tablicę znaków ASCII z kodami podanymi w różnych notacjach. Program pozwala także szybko znaleźć kody uzupełnienia do 1 i do 2 (ZU1 i ZU2). Przy korzystaniu z programu można też zmienić kierunek wypisywania wyjścia, zgodnie z notacjami Little i Big Endian, czyli zaczynając od najmniej znaczącego lub od najbardziej znaczącego bitu.

Program jest bardzo lekki, przelicza liczby na bieżąco i pokazuje wszystko w kompaktowym okienku. Wszystkie znaki, nie będące częścią liczby, zostaną automatycznie pominięte. Co ciekawe, przy wprowadzaniu liczb binarnych można korzystać zarówno z zestawu 01, jak i oi, OI i OL. ible in the output. All other characters are presented as a question mark.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Bit Fiddle 1.3wersja stabilna (Mac)
Bit FiddleW Mac App Store
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentManderim
Liczba pobrań50
Data aktualizacji5 wrz 2016
Rozmiar pliku1.53 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Bit Fiddle ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgkAPkS
bEgkAPlj