r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

bizview

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Aplikacja bizview pozwoli nam zarządzać kontem w usłudze Google Analytics. Choć jest to program nieoficjalny zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych narzędzi i informacji.

Galeria programu

Aby skorzystać z aplikacji należy posiadać konto Google oraz przynajmniej jedną stronę podczepioną do Google Analytics. Po zalogowaniu ujrzymy podsumowanie najważniejszych informacji o wybranym serwisie, w tym dane o ruchu prezentowane na żywo.

Wybierając odpowiednie kategorie możemy prześledzić bardziej szczegółowe informacje. W przypadku tych szczególnie ważnych istnieje możliwość przypięcia ich do ekranu Start w formie interaktywnego kafelka.

Aplikacja bizview prezentuje wszystkie informacje w bardzo czytelnej formie. Z powodu braku oficjalnej aplikacji Google Analytics stanowi ciekawą i co ważne darmową alternatywę. Program jest w wersji uniwersalnej, tak więc możemy z niego korzystać także na desktopowej wersji systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.