Bliskie spotkanie z PowerWalker VI 800 CSW FR

Tymczasowo pod moją opiekę trafił nowiutki UPS marki PowerWalker, a dokładnie model VI 800 CSW FR. Nie zwlekając zbyt długo postanowiłem sprawdzić, czym charakteryzuje się sprzęt i co potrafi w realnych warunkach bojowych. Jest to o tyle ciekawy temat, ponieważ sprzęt wyceniono na około sześćset siedemdziesiąt złotych. Seria PowerWalker VI CSW to wysoko pozycjonowane modele typu Line Interactive. Przedstawiony na zdjęciach produkt skrojono z myślą o komputerach, notebookach, wszelakich urządzeniach biurowych od monitorów po NAS-y. Gaming to także pole jego ekspertyzy.

Genesis Lith 400 RGB - klawiatura nożycowa dla graczy, kochających kolorowe podświetlenie

Marka Genesis oferuje wiele produktów skierowanych stricte dla gracza komputerowego. W swoim portfolio producent oferuje myszki, słuchawki, głośniki, a także cieszące się nieustannym zainteresowaniem - klawiatury. Osobiście wiele z nich pokochałem za wyśmienite funkcje, stosunek ceny do jakości, oraz ogólną jakość jaką oferują podczas grania. Do moich faworytów należy RHOD 420 RGB oraz wielokrotnie wspominany

Trzy bezpieczne polskie serwisy fotoblogowe dla osób kochających robić zdjęcia. Dwa darmowe i jeden płatny

Zaprezentowałem tutaj szczegółowo trójkę najkonkretniejszych serwisów fotoblogowych w Polsce. Istnieją one od wielu lat i ciągle udaje im się całkiem przyzwoicie funkcjonować. Ten stan rzeczy najlepiej poświadczy fakt, że ciągle posiadają wielotysięczne grono użytkowniczek i użytkowników. Na przekór temu, iż prowadzenie bloga zdjęciowego nie jest już tak popularne w naszym kraju, jak jeszcze kilka lat temu. 

Zanim jednak zacznę je opisywać najpierw przedstawię wikipediową definicję czym tak naprawdę jest fotoblog: 

4 główne zalety Drupal Commerce

Tworzenie sklepu internetowego obejmuje wiele ważnych elementów takich jak np. metody wysyłki, płatności, produkty czy marketing, dlatego odpowiednia platforma e-commerce może być kluczem do sukcesu. Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz swoją działalność lub planujesz rozwój istniejącego projektu, Drupal Commerce może być właściwym rozwiązaniem. Oprogramowanie to posiada wiele zalet, jednak poniżej wybraliśmy 4 najważniejsze. 

2 typy konfiguracji PC na potrzeby domowego odtwarzania muzyki i wyzwanie z TVP Kultura

Poszukiwania najlepszej możliwej konfiguracji PC na potrzeby odtwarzania muzyki rozdzieliłem od samego początku na dwa kierunki. Pierwszy to domowy serwer, co jest proste dla osób czerpiących wiedzę nie tylko z opisów - a zainwestowanie w tradycyjny sprzęt audio nie jest lub nie było dla nich dużym wyzwaniem. Z drugim kierunkiem sprawa jest znacznie trudniejsza, chociaż dotyczy trendu, który stał się najbardziej popularny,

Test chłodzenia Deepcool AS500

Chłodzenie AS500 to nowinka w ofercie marki Deepcool. Jest to klasyczny cooler doprawiony odrobiną RGB i wyposażony w jeden wentylator o średnicy stu czterdziestu milimetrów. Skupiając się na kilku scenariuszach postanowiłem przetestować sprzęt na platformie AM4 uzbrojonej w procesor Ryzen 5 3600. Jeśli ciekawi Was potencjał nowego chłodzenia to zapraszam do lektury wpisu.

Pierwsze wrażenie

Po rozpakowaniu pudła do rąk użytkownika trafia cooler oraz pakiet akcesoriów.

Nowy wygląd Facebooka ukrywa przed nami treści

Cześć dobroprogramowicze

Chciałbym się z Wami podzielić moim dzisiejszym spostrzeżeniem odnośnie widoczności treści w nowym wyglądzie Facebooka.Temat samego wyglądu był już wielokrotnie poruszany i omawiany w każdym zakątku internetu, więc nie będę się nad nim pastwił szczegółowo. Nie jestem jego fanem, dlatego zainstalowałem sobie wtyczkę Old Layout i dopóki jest to możliwe pozostaję przy starym wyglądzie.