blue pocket 4.0.6

Strona główna Android Zakupy Kupony rabatowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

BluePocket to aplikacja stworzona do przechowywania kart rabatowych i lojalnościowych oraz biletów w jednym miejscu, a także do pobierania informacji o zniżkach i rabatach z najbliższego otoczenia użytkownika.

Blue pocket w wygodny sposób umożliwia zarządzanie wieloma kartami rabatowymi i członkowskimi, które możemy dodawać z dostępnej listy lub skanując kod QR. Aplikacja umożliwia automatyczne wyszukiwanie najbliższych miejsc, gdzie możemy skorzystać z promocji i dostarcza informacje o najkorzystniejszych ofertach w otoczeniu użytkownika (przy wykorzystaniu GPS).

Dostępne karty stałego klienta, rabatowe i członkowskie są podzielone na kategorie i miasta, dzięki czemu odszukanie interesujących zniżek jest szybkie i proste. Wiele restauracji i sklepów zamieszcza dodatkowo kody QR, dzięki którym dana karta automatycznie jest dodawana do aplikacji. Niestety w niektórych miejscach z uwagi na brak czytników LED-owych i brak poinformowania pracowników, korzystanie z elektronicznych kart może być kłopotliwe.

Choć w aplikacji zawarta jest bardzo duża baza lokali i sklepów, korzystanie z aplikacji w wielu miejscach bywa utrudnione.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 13.10.2014 14:18

ciekawe rozwiązanie, sam korzystam ale część sklepów nie wie o co chodzi :)