Chcesz do banku, ale nie lubisz kolejek? Aplikacją Booksy umówisz się z doradcą

Strona główna Aktualności
BNP Paribas od teraz umożliwia rezerwowanie wizyt przez aplikację, fot. Smith Collection/Gado/Getty Images
BNP Paribas od teraz umożliwia rezerwowanie wizyt przez aplikację, fot. Smith Collection/Gado/Getty Images

O autorze

Kolejki - widok tuzinów osób przy jednocześnie działającym jednym okienku. Nikt tego nie lubi. A tym bardziej przy trwającej pandemii. Remedium na tego typu uniedogodnienia może być aplikacja Booksy. Od teraz wprowadziła ważną funkcję.

BNP Paribas pozwoli przez Booksy umowić wizytę z doradcą

Booksy to aplikacja do umawiania wizyt stworzona przez polski startup, który do tej pory kojarzony był z umawianiem wizyt u fryzjera czy kosmetyczki. Tym razem firma poszerzyła jego funkcjonalność o rezerwowanie rozmów z doradcami w banku.

Na razie jedynym bankiem, gdzie będzie dostępna ta opcja jest BNP Paribas. Jeśli ktoś jest jego klientem, to na pewno mógłby odczuć wygodę Booksy.

Ta aplikacja pozwoli nam sprawdzić, jaki jest najbliższy oddział banku, wybrać listę oferowanych usług doradczych oraz dostępny, wolny przedział czasowy. Rezerwowanie wizyt musi odbyć się z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem.

– Pandemia przyspieszyła więc to, co było nieuniknione i co planowaliśmy od wielu lat – wyjście poza branżę beauty – powiedział w rozmowie z Business Insider założyciel startupu Booksy, Stefan Batory.

Pełną listę oddziałów BNP Paribas, gdzie wizyty można umawiać w Booksy można znaleźć pod tym adresem.

Booksy na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

© dobreprogramy
s