Wspomnienie 10 HotZlotu 2016 [wideo]

Już prawie miesiąc, jak zakończył się coroczny zjazd czytelników portalu na imprezę Hot Zlot. Dziesiąta edycja odbyła się w Szklarskiej Porębie i jak zwykle była to niezapomniana impreza. W końcu zebrałem się aby zmontować klip wideo z tego wydarzenia i choć trochę uchylić rąbka atmosfery jaka panuje na tym spotkaniu.

Nie zamierzam zanudzać tutaj szczegółowymi opowieściami, bo tego nie da się tak prosto opisać i przekazać klimatu, tam trzeba być i to poczuć. Warto się udzielać na łamach portalu, by "dostać" się na tą wielką imprezę i doświadczyć tych wszystkich atrakcji :-)

Na każdym zlocie jest bardzo napięty harmonogram, choć nie brakuje czasu na integrację. Sesje techniczne dają okazję do zapoznania się z nowinkami sponsorów, ale też można się dowiedzieć ciekawych rzeczy ze świata nowych technologii i poznać projekty jakimi zajmują się w świecie IT czy telekomunikacji - znane korporacje.
Przy tym nie brakuje dobrej zabawy z udostępnionymi gadżetami oraz profesjonalnym sprzętem czy oprogramowaniem. Ale najważniejsze to możliwość spotkania ciekawych ludzi i możliwość zadania im trudnych pytań, a na koniec wspólnie udać się na szklaneczkę "soczku".

Czas wolny również nie daje chwili wytchnienia i angażuje uczestników do szeroko pojętej rozrywki. Przy tym nie brakuje konkursów z nagrodami sponsorów. Organizatorzy HZ dbają także o odprężenie naszych szarych komórek w rozgrywkach sportowych.

Finał to legendarna impreza, na której każdy uczestnik losuje nagrodę, po czym oddaje się integracji do białego rana przy grillu, ognisku i soczku. No i zawsze swoje trzy grosze wtrąci Loża Szyderców :-) Do zobaczenia za rok na kolejnym Hot Zlocie!