reklama

cFosBroadbandConnect 1.06

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

cFosBroadbandConnect (cFosBC) to aplikacja przeznaczona do przyspieszania korzystania z łącz szerokopasmowych za pomocą funkcji zarządzania ruchem. W przypadku normalnego transferu danych odbiór pakietów musi zostać potwierdzony (pakiety kontrolne) zanim kolejne pakiety zostaną przesłane, bez Zarządzania Ruchem pakiety kontrolne są spowalniane przez ciągłe wysyłanie danych i w rezultacie pobieranie danych jest również spowalniane. Zarządzanie Ruchem za pomocą aplikacji cFos polega na tym, że pakiety kontrolne mają pierwszeństwo podczas wysyłania danych, pozwalając osiągnąć pełną prędkość podczas pobierania. Poza nadawaniem priorytetu pakietom kontrolnym, Zarządzanie Ruchem umożliwia również na optymalizację TCP/IP acknowledgements, utrzymanie niskich czasów ping, nadawanie wyższego priorytetu indywidualnym programom, polepszanie jakość rozmów VoIP i nadawanie priorytetów innym protokołom.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #9 10.01.2016 11:57

@tommi67 (niezalogowany): O, to spora popraw w wydajności. Dla osób ze słabym łączem wręcz nowatorska. A ile zapłaciłeś?

  #8 28.09.2011 13:03

Kupiłem ten sterownik ok.pół roku temu za i muszę przyznać że internet chodzi na pewno płynniej i jakby szybciej.Mam łącze 1mb a daje wrażenie jakby było ok.4-6-mb.Polecam ten program(sterownik)-sprawdzone.

  #7 25.06.2009 15:24

Dobry jest ten Program:P????? Bo GRam w gry online

  #6 19.09.2008 22:25

Swoją drogą mocno polecam cFosSpeeda. Kiedyś nie wyobrażałem sobie pracy bez niego. Teraz mam sieć obsługiwaną przez router Linksysa z QoS i uważam że cFos był lepszy (gdy mój komp z cFosem pełnił funkcję routera).

  #5 18.09.2008 19:59

Ta aplikacja nijak sie ma do bezpieczeństwa
i ochrony danych,ponieważ warunkiem jej działania jest aktywowanie Echo Reply Out
w protokole ICMP,inaczej mówiąc cała barykada z z super firewalli,przy korzystaniu z tego programu jest tylko fasadą bo komputer krzyczy w całej sieci :to ja Zorro ,a hakerom i antyP2P na pohybel,ale to są tylko śmieszne początki tragicznego finału.

  #4 07.04.2008 19:53

Opis tego programu jest nieprawidłowy; cFosBroadbandConnect nie ma funkcjonalności cFosSpeed (można je kupić razem w promocji lub osobno). Powinien zostać zamieszczony opis padanyprzez X-Ray

  #3 07.04.2008 14:52

Zainstalowałem zobaczymy na ile jest skuteczny.

  #2 07.04.2008 14:14

cFos Broadband Connect jest wysoko-wydajnym sterownikiem Dial-Up obsługującym wysokie przepustowości łącz. Producent porównuje oryginalny sterownik systemu Windows, który może obsługiwać łącza do 4,5Mbit, gdzie produkt firmy cFos obsługuje łącza do 50Mbit.
cFos Broadband Connect jest sterownikiem PPPoE charakteryzującym się bardzo niskim zużyciem mocy procesora, jak podaje producent maksymalnie do 3% podczas pełnego obciążenia łącza. Sterownik obsługuje większość ważnych parametrów PPPoE. Automatycznie rozpoznaje internetowe punkty dostępu podłączone do Twojego komputera. Obsługuje wiele jednoczesnych sesji PPPoE.
Producent zaleca używanie sterownika cFos Broadband Connect w połączeniu z programem cFosSpeed (wysokowydajny sterownik PPPoE oraz system Zarządzania Ruchem cFosSpeed).

Wymagania do pracy:
- System Windows XP lub Vista
- 32 lub 64 bity
- modem (A)DSL podłączony przez kartę sieciową
- połączenie internetowe z PPPoE

  #1 07.04.2008 13:24

"aplikacja przeznaczona do przyspieszania korzystania z łącz szerokopasmowych"

A mój modem też przyspieszy na tym ?

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić