cFosSpeed 11.10

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

cFosSpeed to aplikacja przeznaczona do przyspieszania korzystania z internetu za pomocą funkcji zarządzania ruchem.

W przypadku normalnego transferu danych odbiór pakietów musi zostać potwierdzony (pakiety kontrolne) zanim kolejne pakiety zostaną przesłane, bez Zarządzania Ruchem pakiety kontrolne są spowalniane przez ciągłe wysyłanie danych i w rezultacie pobieranie danych jest również spowalniane. Zarządzanie Ruchem za pomocą aplikacji cFosSpeed polega na tym, że pakiety kontrolne mają pierwszeństwo podczas wysyłania danych, pozwalając osiągnąć pełną prędkość podczas pobierania.

Poza nadawaniem priorytetu pakietom kontrolnym, Zarządzanie Ruchem umożliwia również na optymalizację TCP/IP acknowledgements, utrzymanie niskich czasów ping, nadawanie wyższego priorytetu indywidualnym programom, polepszanie jakość rozmów VoIP i nadawanie priorytetów innym protokołom.

Uwaga!

  • Przyspieszenie działania ruchu sprawdza się najlepiej na łączach szerokopasmowych (DSL, kablówka), wąskopasmowych (modem, ISDN) i połączeniach komórkowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Intuicyjny w obsłudze i skuteczny w działaniu.
Dla mnie żadnych dla niektórych zapewne konieczność uiszczenia opłaty nie ze względu na cenę bo ta jest niska ale przez wzgląd na sam fakt.
ocena użytkownika
17.07.2016 15:42 • Recenzja do wersji 10.14 Build 2274

cFosSpeed to niewielki program pracując nieustannie w tle optymalizuje nasze połączenie internetowe i zapewnia szybszy transfer danych między programami a siecią ,dzięki modelowaniu ruchu gwarantuje też zmniejszenie Pingów .
Podczas pierwszego uruchomienia program dokonuje automatycznej kalibracji co zazwyczaj trwa do kilku minut gdy kalibracja dojdzie do 100% możemy śmiało przejść do nadawania priorytetów dla poszczególnych aplikacji/gier jeśli na liście brakuje któregoś z pożądanych przez was programów wystarczy kliknąć na ( Nowy program ) i wskazać plik EXE uruchamiający wybraną przez was aplikacje .
W okienku analizy ruchu mamy stały podgląd na min : liczbę aktywnych połączeń TCP/UDP ,czas pingów w ( ms) ,prędkości pobierania /wysyłania danych ,dystrybucje połączeń IPv4 & IPv6 ,przełącznik opóźnienia czy też wykres historii prędkości wysyłania/pobierania danych .
Sam program jest znakomity i warty polecenia zarówno dla graczy spędzających czas nad grami w trybie online a dla których skaczący ping potrafi być prawdziwą zmorą i często decyduje o przysłowiowym być albo nie być np w Diablo gdzie serwery Blizzarda uśmierciły już niejedną hardcorową postać w tym i niżej podpisanego jak i dla osób pracujących jednocześnie na kilku programach wykorzystujących połączenie internetowe i finalnie dla korzystających z limitowanego dostępu do sieci, dzięki temu maleństwu komfort pracy jak i rozrywki zdecydowanie rośnie .
Program nie jest ani placebo ani też złotym środkiem rozwiązującym wszystkie problemy z połączeniem sieciowym nie pomoże z oszukańczymi praktykami dostawców internetu ani też z niestabilnością serwerów usługodawców z którymi się łączycie to nie czarodziej;) jednak z zakresu swoich obowiązków i wykonywanej zaleconej mu pracy wywiązuje się doskonale.

zmniejsza pingi optymalzuje nieco działanie sieci. podgląd ruchu analiza.
brak
ocena użytkownika
07.11.2014 17:26 • Recenzja do wersji 9.64 Build 2144

z cfosa korzystam ładne kilka lat jest to bardzo dobry program optymalizujacy wykorzystanie internetu i sieci.

nie mylić ze zwiekszeniem przepustowosci.

jego zaletą jest okienko w którym wyswietla się ruch naszego połaczenia bardzo przydatna rzecz. dodatkowo można ustawiać prorytety dla aplikacji . widać co w danej chwili korzysta w sieci w danym stopniu co jest dośc przydatne dla zaawansowanego usera.