Gamer Chomik
liczba publikacji: 3pierwszy wpis: 27 Lipca 2018ostatni wpis: 2 Listopada 2018

Wpisy o grach - recenzje, zapowiedzi, publicystyka.

Hunt: Showdown — wyjątkowo straszna mieszanka od twórców Crysisa

Na wstępie zaznaczę - gra jest ciągle w fazie Early Access, a moje wrażenia z gry są na podstawie ledwie kilku godzin .

Każdy mniej lub bardziej zainteresowany grami kojarzy rewolucyjnego Crysisa oraz firmę Crytek? Studio zabłysnęło głównie dwoma hitami - FarCry oraz wspomnianą Crysis. Obie gry szczyciły się kapitalną i rewolucyjną w wielu aspektach grafiką jak na swoje czasy. Crysis do tej pory potrafi zawstydzić niejedną obecnie wydawaną grę. Następnie były sequele Crysisa - część druga oraz trzecia, graficznie były po prostu bardzo dobre, raczej ewolucyjne.

Powstać niczym feniks z popiołów, czyli historia serii gier Assassin's Creed

Assassin's Creed to marka - nikt chyba temu nie zaprzeczy. A co ciekawe, całkiem młoda. Zaczęło się od niepozornej gry, która wyglądała jak klon Prince of Persia z otwartym światem. Była to już era DirectX 10, dokładnie - rok 2007, tak więc nawet młodsi gracze mogą pamiętać te czasy. Jednak na pewno nie znają początków równie popularnych serii, ale jednak wiele starszych - Call of Duty, Battlefield, Grand Theft Auto, Need for Speed, Tomb Raider, Diablo...długo można wymieniać. Ubisoft, przez intensywny rozwój tej marki, nieco przesadził.

Assassin's Creed Odyssey — jak zakochać się w serii na nowo

W ubiegłym tygodniu opublikowałem zwięzły opis wszystkich głównych części gier o asasynach. Początkowo, taka historia w pigułce, miała być początkiem poniższej recenzji, jednak zanim się zorientowałem - połowa tekstu była "wprowadzeniem". :-) Zdaję sobie sprawę, że znajdujemy się na portalu bardziej ogólnym, a nie stricte growym, także uznałem, że z tego krótkiego przybliżenia serii skorzysta choć garstka osób. Teraz napieram dalej z tematem - chciałbym przedstawić Wam mój odbiór najlepszej odsłony serii Assassin's Creed