cmder cmder 1.3.18

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

cmder to zaawansowane narzędzie, które może śmiało zastąpić domyślny, systemowy wiersz poleceń. Program oferuje wiele dodatkowych opcji i funkcjonalności, które szczególnie docenią osoby często muszące wykonywać operacje za pośrednictwem konsoli.

cmder to w zasadzie cały pakiet oprogramowania, które pozwalaja na uzyskanie dostępu do znacznie większej liczby funkcji oraz poprawia wygodę korzystania z wiersza poleceń. Wśród wprowadzonych udogodnień warto wymienić m.in. możliwość dostosowania kolorystyki okna wraz z czcionkami, kolorowanie składni, obsługa makr i aliasów, konfigurowalne skróty klawisze i sporo innych.

W skład pakietu cmder wchodzą emulatory Conemu oraz Clinkz, dodatkowo program wyposażono w pakiet msysgit pozwalający na budowę pakietów GIT pod Windowsem. Aplikacja nie wymaga instalacji i jest dostarczana w formie archiwum ZIP - bez problemu można ją więc przenosić między stacjami roboczymi.

Uwaga!

  • W przypadku błędu pojawiającego się przy próbie uruchomieniu programu oznajmiającego o braku biblioteki api-ms-crt-runtime-l1-1-0.dll należy zainstalować zestaw bibliotek Visual C++ 2015, które dostępne są do pobrania z naszej bazy oprogramowania (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!