coconutID coconutID 3.4

Strona główna Mac Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

coconutID to bardzo niewielka aplikacja, wyświetlająca kilka ciekawych informacji dotyczących naszego komputera Mac lub urządzenia z iOS.

Interfejs programu jest bardzo prosty, a w jego skład wchodzą trzy zakładki. W pierwszej wyświetlane są informacje na temat komputera, które program określa na podstawie numeru seryjnego. Możemy sprawdzić jakiego modelu Maca używamy, jakiej wersji systemu oraz kiedy, w jakim miejscu i w jakim przedziale czasowym sprzęt został wyprodukowany. Druga zakładka przedstawia podobne informacje, z tym że dotyczą one urządzenia pracującego pod kontrolą systemu iOS podłączonego do komputera. Dowiemy się z niej również kiedy ostatnio było ono podłączone. W trzeciej zakładce mamy możliwość wpisania i sprawdzenia dowolnego numeru seryjnego sprzętu firmy Apple.

coconutID to niewielka aplikacja szczególnie przydatna jeśli interesuje nas data produkcji naszego sprzętu lub takiego, który mamy zamiar zakupić, znając jego 12-znakowy numer seryjny. Program można pobrać bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!