r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

coigdzie.pl 1.017

Strona główna Android Rozrywka i hobby Kina i teatry

Aplikacja coigdzie.pl to oficjalny program wydany przez internetowy informator miejski Coigdzie.pl. Dzięki aplikacji możemy sprawdzić, jakie imprezy organizowane są danego dnia w wybranym mieście, na co ciekawego warto się wybrać do kina lub do teatru.

Galeria programu

W coigdzie.pl znajdziemy bardzo bogatą bazę informacji o imprezach i wydarzeniach kulturalnych. Twórcy programu przekonują, że miesięcznie dostarcza on wiedzy o tysiącach koncertów, spektakli teatralnych i pokazów filmowych. W aplikacji znajdziemy listę wydarzeń dla każdego dnia w we wskazanym mieście - wybierzemy je tuż po zainstalowaniu programu na urządzeniu i możemy je zmienić w dowolnej chwili. Program oferuje przycisk, za pomocą którego można szybko dodać informacje o wybranym koncercie, imprezie lub spektaklu do zainstalowanego kalendarza.

Aplikacja grupuje informacje w pięciu kategoriach. Pierwsza z nich dotyczy wydarzeń, koncertów i imprez polecanych przez redakcję Coigdize.pl. W drugiej znajdziemy repertuar kin, w kolejnej bazę informacji o kinach w danych mieście (wraz z możliwością szybkiego wysłania e-maila lub zadzwonienia, a także z widoczną na Mapie Google lokalizacją). W czwartej grupie znajdziemy informacje o spektaklach teatralnych w danym dniu, w piątej zaś bazę lokalnych teatrów, opatrzoną takimi samymi informacjami, jak baza kin. W aplikacji znajdziemy też wyszukiwarkę, która umożliwia przeszukiwanie bazy imprez np. pod kątem konkretnych zainteresowań.

Program jest dostępny za darmo i prosty w obsłudze. Jego wadą jest zaś archaiczny interfejs, odległy od najczęściej spotykanego obecnie wyglądu programów na Androidzie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.