coigdzie.pl coigdzie.pl 1.0.0.1

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Często w okolicy odbywają się różne wydarzenia kulturalne, o których nie można dowiedzieć się ze zwykle czytanych czy oglądanych źródeł. Może to być koncert, spektakl w teatrze, spotkanie mieszkańców danego miasta, impreza sportowa, zabawa dla dzieci itp. Osobom, które nie chcą przegapić żadnego wydarzenia na ratunek przychodzi aplikacja coigdzie.pl. Jest to wyszukiwarka, a właściwie baza danych, która wyszuka różne wydarzenia w okolicy.

Lokalizację można podać samemu, lub może być ona pobierana za każdym razem przez usługi lokalizacyjne w telefonie. Wystarczy kliknąć w pierwszej kolumnie wyświetlane miasto i zmienić ustawienia. Oprócz wybrania lokalizacji, można zmienić promień szukania wydarzeń (podawany w km) oraz zakres czasowy.

Interfejs programu został podzielony na 4 kolumny. W pierwszej znalazły się kategorie wydarzeń (muzyka, kino, teatr, rodzinne i sport). Po wybraniu jednej z nich wyświetlana jest lista (np. filmów, koncertów, spotkań) i w kolumnie obok znajduje się mapa, na której pokazane jest miejsce wydarzenia.

Drugą kolumną na prawo są polecane. W trzeciej znajdują się filmy, czyli repertuar kin w wybranym mieście. Po wybraniu odpowiedniego, wyświetlany jest plakat oraz dane na temat filmu, czyli data premiery, reżyseria, aktorzy i co najważniejsze – opis. Obok widnieje mapa i lista kin, które w danym dniu wyświetlają film, wraz z godzinami seansów.

W ostatniej kolumnie, w menu, znajdują się najbliższe koncerty i wydarzenia muzyczne. Po wybraniu wyświetlane są informacje na temat wydarzenia. Każdym stanem rzeczy można się podzielić ze znajomymi przez sms, mail lub sieć społecznościową.

Coigdzie.pl jest bardzo przydatną aplikacją, która została zaprojektowana z dbałością o szczegóły. Wpasowuje się w stylistykę Modern UI oraz jest płynna i stabilna na każdym urządzeniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!