contacts+message backup contacts+message backup 1.5.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

contacts+message backup to oficjalna aplikacja Microsoftu wzbogacająca nasz telefon z systemem Windows Phone 8.1 o możliwość robienia oraz odczytywania kopii zapasowych wiadomości SMS/MMS i kontaktów.

Po pobraniu contacts+message backup ze sklepu nie znajdziemy go na liście aplikacji, a w menu ustawień systemowych. Przy pierwszym uruchomieniu będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż aplikacja musi przetworzyć nasze dane. W przypadku gdy nie mamy wykonanych kopii bezpieczeństwa, jedyną dostępną opcją będzie ich utworzenie. Zaznaczyć możemy wspomniane już kontakty, wiadomości SMS oraz MMS.

Podczas tworzenia kopii jesteśmy szczegółowo informowani o postępach w jej wykonywaniu. Dzięki temu przy większych archiwach znika obawa o zawieszenie się aplikacji. Za pomocą contacts+message backup możemy również odzyskać nasze dane. Wystarczy aby pliki znalazły się w utworzonym przez program folderze. Aplikacja jest dostępna za darmo. Będzie przydatna zwłaszcza gdy chcemy przenieść dane z pominięciem chmury OneDrive, bądź też pomiędzy różnymi kontami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!