Naucz się czegoś nowego za niewielkie pieniądze: Cyber Monday z Udemy

Strona główna Aktualności
Naucz się czegoś nowego za niewielkie pieniądze z Udemy
Naucz się czegoś nowego za niewielkie pieniądze z Udemy

O autorze

Partnerem materiału jest Udemy.

Szalone święto zakupów Black Friday tradycyjnie kończy się Cyberponiedziałkiem. W wielu sklepach to ostatnia szansa, by kupić sobie coś ciekawego w dobrej cenie. Mam dla Was jednak nietypową propozycję – nie kupujcie elektroniki, która posłuży wam kilka lat. Zamiast tego zainwestujcie w wiedzę, która zostanie z wami na zawsze. Wiele osób sądzi, że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie i jest w tym sporo racji.

Dziś macie ostatnią szansę, by zainwestować niewiele, a zyskać bardzo dużo. Dobiega końca fenomenalna promocja na kursy Udemy, w ramach której możecie kupić dożywotni dostęp do wysokiej jakości materiałów edukacyjnych za 34,99 zł. Warto przejrzeć ofertę, gdyż wiele z kursów kosztuje więcej niż 500 zł.

W ofercie Udemy znajdziemy mnóstwo kursów, które pozwolą nauczyć się programowania w popularnych językach i korzystania z konkretnych frameworków. Wiele z nich zorientowanych jest na konkretne rozwiązania, na przykład projektowanie aplikacji mobilnych czy gier z wykorzystaniem wskazanych silników. O tworzeniu aplikacji mobilnych pisaliśmy niedawno. Kontynuując ten wątek chciałabym polecić Wam jeszcze kurs tworzenia aplikacji dla iOS-a 12 w Swifcie, ale to jedynie ułamek wiedzy, jaką oferuje nam Udemy.


iOS 12 & Swift – The Complete iOS App Development Bootcamp
Specjalna cena z okazji Cyberponiedziałku obowiązuje tylko dziś, normalna cena tego kursu to 609,99 zł

Słyszeliście pewnie, że w polskie gry zagrywa się cały świat. Polskie studia mają na koncie sporo świetnych tytułów, od Wiedźmina po Warcaby. Jeśli chcecie zacząć karierę w tej branży, polecam inny bestseller – kurs programowania w C# na potrzeby gier 2D w środowisku Unity. Warto się nim zainteresować, gdyż z Unity do pewnego momentu można korzystać za darmo i nauka, a być może także wydanie pierwszej gry, nie będzie kosztowne.


Complete C# Unity Developer 2D: Learn to Code Making Games
Specjalna cena z okazji Cyberponiedziałku obowiązuje tylko dziś, normalna cena tego kursu to 594,99 zł

Ostatnio sporo piszemy o cyberbezpieczeństwie, ale warto wiedzieć, że składa się ono nie tylko z bezpiecznego oprogramowania. Ogromna ilość ataków wykorzystuje słabość użytkownika, a nie oprogramowania. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o inżynierii społecznej, przygotowywaniu takich ataków i sposobach obrony przed nimi, gorąco polecam poniższy kurs:


Learn Social Engineering From Scratch
Specjalna cena z okazji Cyberponiedziałku obowiązuje tylko dziś, normalna cena tego kursu to 579,99 zł

Na liście przecenionych kursów znajdziecie jeszcze mnóstwo innych pozycji, związanych z programowaniem wysoko- i niskopoziomowym, elektroniką, uczeniem maszynowym i big data, cyberbezpieczeństwem, administracją sieciami i systemami, a także marketingiem i reklamą w internecie.

Ponadto, jeśli kupiliście już wcześniej jeden z kwalifikujących się kursów Udemy w promocji, dziś możecie zrealizować drugi kurs za darmo, korzystając ze środków, które wróciły na konto przy zakupie. W Polsce jest to 34,99 zł, czyli cena kolejnego kursu.

Warto się skusić – taka okazja może się już nie powtórzyć, a zdobytej wiedzy nic nam nie odbierze.

Partnerem materiału jest Udemy.

© dobreprogramy
s