dBworx 3.8

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny i niewielki program bazodanowy umożliwiający tworzenie i przechowywanie baz z różnorodnymi informacjami. Umożliwia proste zdefiniowanie typów rekordów w bazie, ich dodawanie, edycję, usuwanie, sortowanie, wyszukiwanie i filtrowanie. Program oferuje ponadto import i eksport danych do innych aplikacji, możliwość tworzenia i uruchamiania procedur macro oraz rozbudowane funkcje drukowanie (raporty, naklejki - np. teleadresowe, wykresy oraz same dokumenty). W stosunku do płatnej wersji dBworxPE (Professional Edition) nie oferuje przede wszystkim importu/eksportu w przypadku baz SQL, dokumentów XML i palmtopów.

Uwaga!

Producent udostępnia też bezpłatną przeglądarkę plików baz stworzonych za pośrednictwem programu o nazwie dBvuworx.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 24.04.2010 13:50

Dlaczego program nie jest w języku polskim????Ułatwiłoby mi to z pracą!

  #5 06.12.2007 13:54

Próbowałem stworzyć w nim prostą bazę - nawet da się to zrobić! Jest wiele ciekawych funkcji i typów danych, choć chwilami jakby był niedorobiony, bo np. nie działa hiperłącze. Program jest mało intuicyjny i niestety chwilami nieprzewidywalny (można stracić trochę danych).

  #4 05.11.2007 12:56

szanowna firmo PL Workx, zróbcie nam polska wersje jezykowa tego programu, trzeci raz go pobieram i treci raz wywalam go ze wstretem bo nie wiem od czego zaczac... ,

  #3 01.05.2007 23:30

przepraszam dopiero co sciagnolem ten program wlaczajac go mam wpisac login i chaslo nie robilem jeszcze zadnego konta wiec co mam robic zeby z niego kozystac

  #2 09.01.2007 15:45

beznadziejne! nie ma możliwości ustawienia tabulatora jako separatora przy imporcie danych

  #1 10.05.2006 14:47

"Producent: PLWorx Software Development
Licencja: bezpłatna (freeware)
Data opublikowania: 2006.10.05"
i ta data tesz nie po naszemu