Szybkie doładowanie PayPal — opinia subiektywna

Witam!Ostatnio w sieci pojawiła się informacja, iż PayPal zmienił swojego dostawcę realizującego funkcję Szybkiego doładowania. Pojawiły się różne informacje jak i opinie użytkowników.W tym wpisie przedstawią swoją opinię :)

Wprowadzenie

Z PayPala korzystam regularnie od ok. 5 lat. Swoje konto doładowywałem korzystając z starej opcji Szybkiego doładowania. Postaram się najpierw przedstawić obydwa sposoby, a następnie pokuszę się o ocenę całej tej sytuacji.A więc...

Windows 8.1 'notBlack' - czyli szybko i na temat

Witam!Trochę już minęło od mojej ostatniej publikacji i stwierdziłem, że może by coś wypocić.Ogólnie temat trochę przeszły, ale jak kogoś to interesuje to i tak przeczyta :)Do sprawy staram się podejść z lekkim dystansem i humorystycznie - mam nadzieję, że nie zostanę źle zrozumiany.Także jeśli nie interesuje Cię ten temat, a jakimś sposobem czytasz ten tekst, to możesz zająć się czymś innym.W tym wpisie ogólnie będzie to, co pewnie większość z nas lubi, a mianowicie...

Subiektywny przegląd Windows 8 RTM - część 1: Instalacja

Kolejny wpis, kolejny temat. Tym razem podzielę się swoimi wrażeniami z nowej wersji systemu operacyjnego firmy Microsoft - Windows 8 Enterprise RTM. Testowałem poprzednio udostępnione wersje poglądowe. Niestety nie przypadło mi do gustu narzucenie nowego interfejsu nazwanego ModernUI. Osobiście uważam, że na PC-tach nie będzie on tak wygodny jak na urządzeniach typu smartphone czy tablet.Po pobraniu obrazu 90-cio dniowej wersji systemu przygotowałem maszynę wirtualną w VirtualBoxie:

  • CPU: 2x 2.1 GHz
  • RAM: 1 GB
  • HDD: 25 GB
  • GPU: 128 MB

Smite Closed Beta - moje wrażenia

W tym wpisie chcę podzielić się z Wami moimi wrażeniami po testach Smite - gry typu MOBA wypuszczonej przez HiRez Studios.

Yyyy... moba...?

Smite jest grą typu MOBA . Gry tego typu polegają na walce 10 graczy podzielonych na 2 drużyny. Każda z drużyn ma za zadanie unicestwić główny obiekt w bazie przeciwników, aby to osiągnąć należy zniszczyć wieże znajdujące się na ścieżkach prowadzących do bazy.